Linde Material Handling na Retail Summitu 2020

Linde

Společnost Linde Material Handling Česká republika se představila na 26. ročníku Retail Summitu jako jeden z partnerů konference. Využila tak příležitost předvést svoji komplexní nabídku intralogistických řešení a skladové techniky odborníkům z firem a oblasti e-Commerce, nezávislého českého obchodu, dodavatelů zboží, služeb a technologií.

Retail Summit 2020, který byl připraven Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR, VŠE Praha a společností Blue Events, dal prostor jak velkému plenárnímu jednání, tak i specializovaným paralelním sekcím. Martin Řehák, který se v Linde Material Handling věnuje především Produktovému managementu a tréninku, pohovořil v rámci diskuzního panelu „Logistika jako páteř nového ekosystému” o možnostech, které v rámci intralogistických řešení Linde Material Handling nabízí svým retailovým zákazníkům. „Posluchače zaujala široká a ucelená nabídka strojů pro vychystávání a skladovou manipulaci. Současně velmi ocenili pozitivní ekonomické dopady optimálního využití různých typů bateriových článků, a hlavně Linde management výměny trakčních baterií,” uvedl Martin Řehák.

Martin Řehák Linde

„Velký úspěch nyní sklízí naše nová generace čelních vysokozdvižných vozíků. Jedná se o vozíky s hydrostatickým pojezdem a nosností od 2 do 3,5 tuny, které zavádí nová měřítka v provozuschopnosti, efektivitě, bezpečnosti a udržitelnosti životního prostředí. Navíc jsou tyto vozíky připraveny pro všechny aplikace Průmyslu 4.0.,” doplnil Martin Řehák z Linde Material Handling. Tato generace vysokozdvižných vozíků byla vyvinuta zcela od základu. Poskytují svým řidičům všestrannou podporu a bezpečnost. Mezi ostatními produkty na trhu jsou nákladově nejefektivnější a díky bezdrátové komunikaci zajišťují maximální transparentnost a produktivitu materiálových toků.

Linde

Zdroj zprávy: Linde Material Handling Česká republika