MapFactor – Navigace a Sledování vozidel

Firma Mapfactor se zabývá výrobou navigací pro osobní automobily, speciálních navigací pro kamiony, navigačních softwarů a systému sledování vozidel, který v současné době nabízí ve 3 variantách – Track4Rent, Track4Sale a nyní nově Track4Contract.

Zpřehlednili a rozšířili jsme nabídku sledování vozidel o Track4Contract za velmi výhodné ceny již od 150 Kč měsíčně.

Pro zvìtšení si kliknìte na obrázek
Naší nabídku na sledování vozidel jsme zpřehlednili a rozšířili o Track4Contract.

Track4Contract – Vaše vozidlová jednotka, naše SIM karta, nízké pořizovací a provozní náklady.
Zakoupíte si sledovací jednotku za zvýhodněnou cenu 3500Kč a nám platíte měsíčně poplatek za SIM kartu za velmi výhodné ceny již od 150 Kč měsíčně.
Můžete se rozhodnout, na jak dlouho chcete smlouvu uzavřít a zda budete chtít SIM kartu pouze pro ČR nebo s roamingem po celé Evropě. Smlouva se uzavíra na 2, 3 nebo 5 let.

Zařízení je ideálně přednastavené – data se posílají na server minimálně každých 45 sec v zatáčkach častěji. Po namontování jednotky do vozidla, stačí už jen do Vašeho počítače nainstalovat software pro správu sledování Map Explorer, přidat vozidlo a můžete začít optimalizovat provoz Vašeho vozového parku. V programu můžete lokalizovat nebo sledovat vozidla, generovat různé reporty a knihu jízd, vše přesně podle vašich potřeb.

Jako další novinku zahajujeme testovací / beta provoz naší on line aplikace pro sledování vozidel MapsOnline. Tuto online aplikaci nabízíme ke všem sledováním vozidel z naší nabídky na rok zdarma.

Pak je portál zpoplatňen 300 Kč za vozidlo na rok.

Více informací naleznete na www.mapfactor.com .

* Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH