Materiály SANDVIK pod značkou ESAB

sanpac

Společnost ESAB rozšířila svoje portfolio a provedla akvizici světoznámého dodavatele svařovacích materiálů SANDVIK

Společnost ESAB od 1. února 2018 získala firmu Sandvik, a to z důvodů rozšíření portfolia svařovacího spotřebního materiálu. Během příštích měsíců bude společnost ESAB integrovat portfolio společnosti Sandvik, aby zajistila hladký přechod pro zákazníky. Během integračního období bude celý sortiment svařovacích produktů společnosti Sandvik nadále přístupný na této webové stránce nebo prostřednictvím webových stránek společnosti ESAB.

sandvik

ESAB s radostí oznamuje, že dokončil akvizici společnosti Sandvik welding včetně výrobních jednotek ve Scrantonu v Pennsylvanii a ve švédském Sandvikenu. Jedná se o technickou podporu a organizaci produktového managementu. Dále jsme tím získali také několikaletou strategickou zkušenost ve výzkumu a vývoji nových produktů. ESAB bude po dobu několika příštích měsíců pracovat na integraci značek a výroby svařovacích materiálů Sandvik, aby zákazníkům po celém světě poskytl hladký průběh uvedených změn.

sanpac

Sandvik je přední společností a výrobcem nerezových ocelí a speciálních litin pro náročná prostředí. Již více než 80 let patří ke globálním dodavatelům špičkových svařovacích materiálů.

K produktům SANDVIK patří:
Plné svařovací dráty
Plněné elektrody
Obalené elektrody
Páskové elektrody
Tavidlo
Dráty pro žárový nástřik
Chemické přípravky pro konečnou úpravu při svařování

sandvik

Oficiální informace naleznete zde (ESAB) a tady (SANDVIK).