Maximalizujte efektivitu souřadnicových měřicích strojů s HxGN SFx | Asset Management

hexagon sfx

Správa továrních systémů založených na datech v reálném čase je nezbytnou součástí strategie chytré výroby. Pro výrobní závody je důležité mít přehled o měřicích strojích. Mohou tak např. lépe plánovat výrobu. Úspěšná správa zařízení je však závislá na přístupu k podrobným, zpracovatelným informacím, které jsou navíc ve snadno dostupném a použitelném formátu.

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon proto nabízí HxGN SFx | Asset Management – cloudové softwarové řešení, které v reálném čase poskytuje srozumitelná data ze souřadnicových měřicích strojů a laserových trackerů. S intuitivním ovládáním a přizpůsobitelnými systémovými výstrahami napomáhá jejich bezproblémovému provozu. Přistupuje k datům a v reálném čase poskytuje důkladný přehled o jejich stavu, výkonu a použití. Systémy mohou být na jednom i více pracovištích.

hexagon sfx

Se softwarem SFx Asset Management výrobci vědí, které pracoviště má kapacitu navíc a mají přehled o tom, jak jsou systémy používány. Shromážděná data lze použít k preventivnímu plánování údržby a identifikaci příčin prostojů. K informacím lze přistupovat odkudkoliv – přes počítač, chytrý telefon nebo tablet. Výrobci tak zároveň optimalizují produktivitu.

hexagon sfx

HxGN SFx | Asset Management poskytuje jednoduchý a přesný způsob monitorování a analýzy výkonu klíčového vybavení prostřednictvím centralizovaného a uživatelsky přívětivého ovládacího panelu.

Hexagon logoDivize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších. Součástí portfolia je i kompletní nabídka sond a jejich příslušenství pro měření v obráběcích strojích. Více informací na hexagonmi.com.

Pro více informací o těchto produktech kontaktujte obchodní zastoupení Hexagon Manufacturing Intelligence v ČR a SR:

Obchodní oddělení Praha
Jana Tvarohová
E-mail: jana.tvarohova@hexagon.com
Tel.: +420 272 680 830
Mobil: +420 727 983 625

Články na podobné téma:
Hexagon nabízí výrobcům komplexní řešení pro měření trubek a drátů
GLOBAL Lite je atraktivní řešení pro automatizovanou kontrolu od společnosti Hexagon
Společnost Hexagon rozšířila v ČR a SR sortiment o kompletní nabídku příslušenství pro měření v obráběcích strojích
Hexagon: Měřicí ramena Absolute Arm vylepšují procesy kontroly kvality a zvyšují produktivitu
Hexagon uvádí inovativní řešení pro 3D měření a autonomní budoucnost
R.D.I. předvádí průmyslové měřící skenery HEXAGON