Maximální výkon a flexibilita v tenkém provedení: nový KR CYBERTECH nano

S KR CYBERTECH nano představuje KUKA vysoce flexibilní multifunkční nástroj, který je přizpůsoben i pro nepříznivá prostředí. Díky nízkým provozním nákladům je robot KUKA ve třídě nízkého užitečného zatížení obzvláště zajímavý pro ekonomicky náročné výrobní provozy.

Levné roboty, vysoká flexibilita
Ať už jako manipulační robot, jako svařovací robot, pro paletizaci nebo lepení: velké množství modelů a vybavení nového KR CYBERTECH nano od KUKA zajišťuje téměř neomezené možnosti aplikace. V oblasti třídy nízkého užitečného zatížení mezi 6 a 10 kilogramy, cenově výhodný robot zaujme svou rychlostí a maximální přesností s nízkými investičními a údržbovými náklady.

 KR CYBERTECH nano

Jako manipulační roboty, svařovací roboty a další: vhodné pro různé oblasti použití
„S novým KR CYBERTECH nano děláme průmyslové aplikace vhodné pro budoucnost,“ říká Markus Hollfelder-Asam, manažer portfolia společnosti KUKA. „Díky flexibilním aplikačním možnostem v kombinaci s vysokým výkonem se rychle vyplatí a robot KUKA ve třídě nízkého užitečného zatížení okamžitě přináší nejlepší výsledky ve všech oblastech.“ Hlavním důvodem je dokonalá koordinace typů robotů s jejich hlavním účelem.

 KR CYBERTECH nano

Robot KUKA třídy s nízkým užitečným zatížením může být umístěn v libovolném úhlu
Nový je také působivý, pokud jde o manipulaci s citlivými elektronickými součástkami: Je chráněn před nekontrolovaným elektrostatickým nábojem nebo výbojem (ESD). KR CYBERTECH nano se dokonce cítí jako doma ve vlhkém nebo drsném prostředí : Základní osy jsou chráněny proti prachu a vodě v souladu s IP 65, osy zápěstí i v souladu s IP 67. Kromě toho robot KUKA nízké třídy užitečného zatížení může být v jakékoli poloze – na podlaze, na stropu nebo na zdi, a to v libovolném úhlu montáže.

 KR CYBERTECH nano

Levné roboty optimalizované pro vysoký výkon
KR CYBERTECH nano je optimalizován pro použití s ​​nejnovějším robotickým ovladačem KR C5 od KUKA v kombinaci s nejnovějším KUKA.SystemSoftware KSS 8.7. Vestavěná technologie 600 V zajišťuje vysoký výkon a jemně vyladěné režimy pohybu umožňují robotovi pracovat přesně, rychle a pružně. Díky své vysoké opakovatelnosti při jakékoli rychlosti je KR CYBERTECH nano vhodný pro kompaktní buňky, složité úkoly a náročné výrobní řetězce. Chování při zátěži, které bylo ve srovnání s předchozí řadou dále vylepšeno, zaručuje přesné plnění zadaných úkolů.

Zdroj zprávy: KUKA

 

Články na podobné téma:
Nový robot KR 4 AGILUS od společnosti KUKA: Kompaktní výkonnost, kdekoli je potřeba
KUKA: Flexibilní produkční buňky pro automatizované procesy
KUKA: Hravě snadné studium programování pomocí stolních modulových robotů
Nový robot KR QUANTEC Foundry od společnosti KUKA
Nový robot KR IONTEC od firmy KUKA: Robot pro jakýkoli úkol ve třídě nosnosti 30 až 70 kg