Mezinárodní kongres automobilového průmyslu a mobility – FISITA 2021

tuv

Letošní kongres automobilového průmyslu a mobility s názvem FISITA proběhne od 14. do 16. září a účastníci si letos mohou užít jeho plně personalizovanou interaktivní virtuální podobu. Díky živým chatům a možnosti pokládat dotazy se může kdokoli registrovaný aktivně zapojit a učit se od světoznámých mezinárodních odborníků. Společnost TÜV SÜD je zlatým partnerem kongresu a zájemcům na svém online stánku nabídne přehled svých služeb od autonomního řízení přes virtuální simulace až po digitalizaci.

V rámci oficiálního programu vystoupí za TÜV SÜD odborníci Jiří Svoboda, expert pro virtuální testování v oblasti autonomního řízení a Petr Záruba, expert pro virtuálního testování v oblasti pasivní bezpečnosti a přiblíží témata autonomní mobility a pasivní bezpečnosti vozů. V Plenary Key Notes III představí Patrik Fruth, ředitel divize Mobility TÜV SÜD, téma „Výzvy v životním cyklu budoucích konceptů mobility“.

Kdy se na experty můžete těšit?
První den konference v dopoledních hodinách přiblíží Jiří Svoboda téma „Framework for Virtual and Physical Testing of Automated Vehicle Systems“. Naleznete ho v online programu v sekci: ACM-01, datum 14.9.2021, v čase 9:30, Virtual Room A.

V rámci odpoledního programu konference pak představí Petr Záruba téma „Advanced Methods in Crash Safety Testing“. Kde ho v online programu hledat? Sekce: PIF-01, datum 14.9.2021, 16:30, Virtual Room D.

Téma „Challenges along the lifecycle of future mobility concepts“ představí Patrik Fruth, TÜV SÜD CEO Division Mobility, v rámci Plenary Key Notes III ve čtvrtek 16.9.2021, v čase 11:00-12:20. Téma sekce je Mobility Challenges.

Registrace a více informací: https://go.fisita.com/fisita2021

Zdroj zprávy: TÜV SÜD Czech