Mohelnický závod Siemens otevírá dvě stovky nových pracovních míst

siemens mohelnice

Nárůst zakázek a rostoucí zájem o specializované motory vyráběné na míru stojí za plánovaným rozšířením kapacity závodu, které přinese na dvě stovky nových pracovních míst. „Nové kolegy a kolegyně hledáme na dělnické, administrativní a odborné pozice. Rádi v našich řadách uvítáme i absolventy,“ popisuje nábor ředitel závodu Vladimír Štěpán.

Rozšíření kapacity závodu přinese nová pracovní místa v řadě profesí, své uplatnění najdou kvalifikovaní obráběči kovů, elektromechanici nebo lakýrníci, muži i ženy. Příležitosti mohou využít i uchazeči bez specifické kvalifikace, které firma zaučí. „Nabízíme zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi, stabilní zázemí nadnárodní firmy, volné víkendy a samozřejmě plnou podporu v začátcích,“ uvádí Vladimír Štěpán.

siemens nábor
Část otvíraných pracovních pozic bude obsazována ve spolupráci s agenturami. Agenturním zaměstnancům závod zajišťuje stejné pracovní podmínky jako kmenovým zaměstnancům závodu, včetně mzdových podmínek a příspěvků do benefitního systému.

Začátek náboru je plánován na počátek dubna, podrobnosti se uchazeči mohou dozvědět na: www.siemenselektromotory.cz/mohelnice

Zdroj zprávy: Siemens
siemens