MPO vydalo nové 12. číslo časopisu OPIK

opik mpo

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020 vydává dvouměsíčník – Informační zpravodaj „OPIK“, který především podnikatele informuje o dění v programu. Právě vyšlo již 12. číslo.

opik

MPO informuje veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech řídícího orgánu na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

“V tomto podzimním čísle informujeme především o nových výzvách v progra­mech podpory Aplikace, Technologie a Vysokorychlostní internet. Představíme další vybraná regionální inovační centra, která vám rovněž mohou poskytnout služby a pro­gramy pro váš rozvoj. Tentokrát Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK), Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT a ESA BIC Prague,” říká šéfredaktor Petr Tůma.

V metodické rubrice časopis popisuje problematiku Zpráv o realizaci (tzv. ZoR) a v oddíle „Ze života kontrolora“ půjde o kontroly na místě v době koronavirové. Časopis (včetně starších čísel) je ke stažení tady.

Zdroj zprávy: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
MPO logo