MSV: Přijďte se podívat na moderní brusky Lissmac

Firma Vavruška Trade zastupuje německého výrobce brousících a odjehlovacích strojů Lissmac. Na MSV 2018 chystá předvedení dvou zajímavých modelů.

Model SBM-L 1000
Tato průmyslová bruska je nejlépe se prodávajícím strojem svého druhu v České republice. Má vysoký výkon, snadné programování a obsluhu, spolehlivost, ekologické parametry a především vynikající výsledky v odstraňování otřepů po pálení plazmou a v odjehlování po třískovém obrábění nebo dělení. Stroj brousí suchou cestou, a to oboustranně, což zvyšuje produktivitu a šetří čas při výrobě. Na MSV 2018 si jej budete moci prohlédnout v chodu.

Lissmac SBM-l 1000

Model SMD 123 RE
Tento stroj opět brousí suchou cestou, ale jednostranně a jeho hlavním určením je broušení a odjehlování malých částí. Tomu odpovídají i menší rozměry tohoto výkonného zařízení.

Lissmac SMD 123 RE

Technické podrobnosti o obou modelech přineseme v samostatné reportáži z MSV 2018. Tady se můžete podívat, jaké stroje vystavovala společnost Vavruška Trade v roce 2016 a 2017.

Kromě dvou uvedených modelů od firmy Lissmac bude Vavruška Trade vystavovat ve spolupráci s firmou Metalbrus i řadu jednoduchých dílenských brusek EURO FINTEC, které najdou uplatnění v každé dílně, v údržbě, v nástrojárně, ale také při kusové nebo malosériové výrobě. Tyto brusky od Vavruška Trade jste mohli vidět i na pražském veletrhu FOR INDUSTRY 2018.

Expozici firmy Vavruška Trade najdete v pavilonu B. Stánky budou mít čísla 023 a 024.

Kontakt:
VAVRUŠKA TRADE s.r.o.
Budovatelů 119, 53843 Třemošnice
www.lissmac.cz
Jiří Vavruška, MBA
e-mail: vavruska@lissmac.cz
tel.: +420 603 806 135