MSV 2020 se nekoná, FANUC pořádá 2 Openhousy v Praze a Brně

Ze všeobecně známých důvodů se společnost FANUC letos nepředstaví na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Přesto, ale FANUC chce zůstat ve fyzickém kontaktu se svými zákazníky a partnery a proto pro ně v září 2020 uspořádá 2 Openhousy, kde se budou moci účastníci na vlastní oči seznámit s novinkami v oblasti průmyslové automatizace či probrat otázky, které je v této oblasti momentálně trápí.

openhouse fanucPražský Openhouse se bude konat v pražském sídle společnosti FANUC U Pekařky od 15.9. do 17.9. 2020 (U Pekařky 1A/484, 180 00 Praha 8 – vjezd do areálu z ulice Františka Kadlece), brněnský pak v brněnské pobočce dealera drátořezů ROBOCUT Penta Trading od 22.9. do 24.9. 2020 (PENTA TRADING, spol. s r.o. Kaštanová 489/34, hala č. 88 620 00 Brno.)

Přijďte si prohlédnout ucelené produktové portfólio FANUC na 1 místě a najděte odpovědi na své otázky ohledně automatizace.

Kromě toho, že bude možné spatřit řadu průmyslových robotů, obráběcí centrum ROBODRILL, elektrický vstřikovací lis ROBOSHOT a drátořez ROBOCUT, tak půjde především o premiérové představení nejnovějšího kolaborativního robota FANUC CRX. CRX představuje novou éru kolaborativní technologie. Jedná se o lehkého kolaborativního robota s vysokým stupněm IP krytí, který je snadno instalovatelný i pro uživatele bez větších robotických znalosti a má vysoce bezúdržbový provoz.

Kromě tohoto “spolupracovníka” představí FANUC platformu Industrial Internet of Things (IIoT), FIELD system (Intelligent Edge Link and Drive). FIELD system umožňuje propojení široké škály FANUC produtků a výrobních technologií třetích stran – včetně nových i starších modelů, s cílem rychlého a central-izovaného přístupu ke všem výrobním datům v továrně, které napomáhá kon-covým uživatelům učinit rozhodující kroky směrem k Smart factory.

V neposlední řadě FANUC ukáže své možnosti v oblasti servisu a novinku v oblasti diagnostiky a predikce poruch systémů: ZDT – ZERO DOWN TIME. V dnešní době je prioritou zamezit prostojům ve výrobě, jinými slovy eliminovat neplánované výpadky. Proto je nutné předvídat selhání mechanických součástí a upozornit na potenciální problémy procesů. ZDT shromažďuje diagnostické informace, informace o alarmech, informace o fungování systému a upozorňu-je včas na potřebu případné údržby nebo opravy.

Přijďte navštivit FANUC Openhousy a získejte aktuální informace z oblasti průmyslové automatizace.

Svůj zájem o účast na Openhouse prosím potvrďte na e-mail sales.cz@fanuc.eu

POZVÁNKA NA FANUC OPENHOUSE

zdroj zprávy: FANUC