MSV: R.D.I. představí laserové řezání profilů

R.D.I.

Firma R.D.I. má sídlo v Brandýse nad Labem a každoročně vystavuje spolu s italskou firmou BLM Group špičkové stroje na ohýbání profilů a laserové řezací stroje.

V loňském roce firma představila automatizované ohýbání profilů na stroji E-TURN 40 a virtuální 3D prohlídku dalších strojů.

Letos bude v expozici B019 a B020 mnohem rozměrnější stroj, a to laserový řezací stroj ADIGE Lasertube LT Fiber. Jedná se o novou generaci původního modelu LT 722D, který má CO2 laser.

Lasertube Fiber LT

Stroj s vláknovým 2kW IPG laserem dokáže řezat profily a trubky až do průměru 152,4 mm. Inovovaná verze navíc přináší nové technologie a další vylepšení. Kromě nového uživatelského rozhraní řídícího systému, které významně usnadňuje obsluhu a programování stroje…

LT Fiber

…se ADIGE LT Fiber dočkal i velmi silného nástroje v podobě technologie Activescan. Jedná se o automatické kontinuální měření a vyhodnocování, které započítává korekce nepřesnosti řezaných nekruhových profilů do řezného procesu. Kompenzace nepřesností tak zvyšuje kvalitu řezu a výsledný polotovar odpovídá rozměrovým a jakostním požadavkům.

R.D.I. na své expozici představí i další novinky, mezi které patří nová verze softwarového CAD/CAM systému ARTUBE 3.

Reportáže z minulých ročníků MSV, které jsou věnovány zařízením R.D.I. a BLM Group naleznete tady:

Expozici společnosti R.D.I. naleznete v Pavilonu B, číslo stánku 019 a 020.

Z chytrého mobilu naleznete stránku společnosti pomocí skeneru QR kódu…

QR kód R.D.I.