Na veletrhu AMPER 2025 najdete si producenta speciálních fólií a lepících pásek

IDI Fabrication EMT GmbH

IDI Fabrication EMT Austria nabízí vysokoteplotní a meta-aramidové papíry 3M, PET, PC, PP, PEN, PI fólie, pružné lamináty DMD, APA, NMN, TFT různé jmenovité tloušťky, lepicí pásky na bázi PET, PI, skelné tkaniny a Nomex® – od 3M a dalších výrobců. Nabídku doplňují také potahované výrobky s epoxidovými, polyesterovými nebo silikonovými pryskyřicemi.

IDI Fabrication EMT GmbH

Bohatý sortiment obsahuje dále také pryskyřice, laky a FR PET vločky. Zakázkové díly IDI Fabrication EMT, které jsou k dispozici prakticky v jakémkoli tvaru a pro jakoukoli funkci, mohou být vyrobeny z jakéhokoli nekovového materiálu. Další nabízené produkty jsou výsledkem úzké spolupráce s firmou 3M, kterou IDI Fabrication EMT Austria zastupuje na evropském trhu.

IDI Fabrication EMT GmbH

IDI Fabrication EMT Austria je schopna pro svoje zákazníky nabídnout specifická řešení s ohledem na konkrétní potřeby pro daný účel. Flexibilní přístup a dlouholeté zkušenosti ze specifických zakázek zajišťují možnosti užitečné spolupráce i na velmi výjimečných projektech. Společnost je rovněž držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001 a pracuje v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Navštivte expozici IDI Fabrication EMT Austria na veletrhu AMPER 2025 v pavilonu F, stánek F 0.04. Firmu naleznete na skupinové expozici ADVANTAGE AUSTRIA.

Kontakt:

IDI Fabrication EMT GmbH
Kurze Gasse 5-7
2544 Leobersdorf
Rakousko

IDI Fabrication EMT GmbH