Nabídky výrobních kapacit zdarma

Českým firmám nabízíme zdarma zveřejnění nabídky nevyužitých výrobních kapacit. Tato možnost je určena výlučně strojírenským firmám, a to až do odvolání.

Jak tuto možnost využít?
Stačí zaslat strukturovaný popis volných kapacit na e-mailovou adresu info(zavináč)zakazka.cz, a to v MS Word. Neposílejte nám letáky v PDF nebo HTML ani odkazy na vaše stránky! Jistě pochopíte, že když vám nabízíme službu zdarma, chceme minimalizovat časové a personální náklady související s vkládáním vašich nabídek do našeho systému. Nabídky, které nám pošlete v jiném než doporučeném formátu, budou ignorovány.

Jaká data poslat?
Nadpis:
Název firmy + nabízí výrobní kapacity

Perex (krátký text zobrazující se na hlavní straně před “Čti dále”):
1 až 2 řádky. Ideálně takto (příklad): “Nabízíme obrábění na CNC vyvyrtávačce, práci na ohraňovacím lisu a svařování. Lokalita – 15 km od Českých Budějovic”. (Lokalitu uvádějte vždy!)

Hlavní text:
Max. 12 řádků s popisem strojního vybavení, kapacit nebo parametrů klíčových strojů (např. délka u ohraňovacího lisu, max. průměr a délka obrobku u soustruhu atd). Uvádějte typy klíčových strojů, u svařovacích prací uvádějte typ atd.

Kontakt:
Název firmy
Lokalita (např: Město nebo vzdálenost od nejbližšího většího města)
Internetové stránky
Kontaktní osoba
e-mail
Telefon

Obrázky:
Pošlete logo firmy a 2 obrázky z prostředí firmy, ideálně klíčových strojů, pohledy na vnitřní prostory výrobních hal nebo na techlonogickou linku. Formát *.jpg, šířka 500 pixelů. Obrázky pošlete jako samostatnou přílohu!

Služba je zdarma!
Strojírenský server Zakazka.cz pomáhá s balancováním výrobních kapacit a kooperacemi již 13 let, tj. od roku 2000. Od roku 2008 jsme takto pomohli 1288 firmám. S novým designem našich stránek a přechodem na nový redakční systém, byly starší nabídky kooperací a výrobních kapacit smazány, ale služba zůstává stále aktivní a zdarma pro všechny české strojírenské firmy.