Nabídněte svoje stroje, zařízení a technologie strojírenským firmám

forindustry

Jednou z nejlepších obchodních příležitostí jak nabídnout svoje produkty, služby nebo výrobní kapacity je prestižní prostředí, kde lze osobně a hromadně kontaktovat potenciální zákazníky.

Nejbližší příležitostí pro české strojírenské firmy je jarní veletrh FOR INDUSTRY 2018, který se koná v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to v termínu 15.-18. května 2018.

Na FOR INDUSTRY 2018 se budou prezentovat firmy nabízející stroje a zařízení pro CNC třískové obrábění, elektrojiskrové obrábění, svařovací technologie, dělení materiálů, zařízení na zpracování plechů a profilů, na povrchové úpravy, automatizaci, robotizaci, CAD/CAM, broušení, čištění, laserové technologie, průmyslový 3D tisk a mnoho dalších. Budou zde vystavovat firmy nabízející navazující služby pro podporu výroby, logistiku, průmyslové značení, manipulaci s materiály nebo nabízející průmyslové informační systémy.

FOR INDUSTRY

Na pražském veletrhu se představí významní světoví i domácí producenti strojírenských technologií z různých oborů a také vaše firma zde může získat nové zákazníky a zajímavé kontrakty.

Obrábění

Vystavovatelé připravují novinky a premiéry
Některé přihlášené firmy již oznámily, čím na FOR INDUSTRY 2018 chtějí získat pozornost zákazníků. Například výrobce dlouhotočných CNC automatů Tajmac-ZPS chystá svou dosud nejširší prezentaci populárních strojů MANURHIN. Světový specialita na obráběcí řešení firma SANDVIK Coromant mimo jiné představí nejnovější řady obráběcích nástrojů a společnost Jirka předvede nové digitální odměřování polohy řady TS-MAX. Expert na CAD/CAM a integrátor robotů, firma Mistr CAM připravuje premiéru v oblasti automatizace výrobních linek. WORKS L&W GROUP představí nové pálící centrum, které chce nabídnout českým strojírenským firmám.

Na jarním veletrhu se tedy stejně jako v loňském roce budou prezentovat zajímavé novinky i osvědčená a populární řešení. FOR INDUSTRY je skvělou příležitostí oslovit strojírenské firmy a nabídnout jim stroje, technologie a služby.

elektroabrazivní

V loňském roce tuto příležitost ocenilo přes 7.000 návštěvníků a vzhledem k úspěchu tohoto veletrhu a k aktuálnímu růstu ekonomiky lze předpokládat, že v roce 2018 bude tento počet dalece překročen.

Užitečné doprovodné akce na FOR INDUSTRY
Na veletrhu FOR INDUSTRY 2018 bude i několik dalších akcí, které mají pomoci strojírenským firmám řešit jejich potřeby a které tudíž zvýší zájem odborné veřejnosti. Především se jedná o možnosti v oblasti náboru chybějících pracovníků, o což se postará projekt FOR JOBS. Zde firmy budou moci nabízet volná místa specialistům, poptávat kvalifikované pracovní síly do výroby, do přípravy výroby a na další pozice.

V expozici Úřadu průmyslového vlastnictví lze konzultovat problémy ochrany duševního vlastnictví firem, patentovou ochranu, průmyslové vzory nebo podporu, kterou úřad nabízí v rámci vykonatelnosti rozhodnutí EUIPO. Také zde budou k dispozici informace o Visegrádském patentovém institutu a možnostech, které nabízí českým firmám.

Další významnou akcí bude již 4. ročník mezinárodního ENERGO SUMMITu, který je zaměřen na energetiku, úspory energií a rozvoj alternativních zdrojů, včetně aplikací v průmyslu.

5. ročník 3Dexpo 2018 je další svět, kde se prolínají nové technologie a potřeby výrobních firem. Průmyslový 3D tisk se již dávno stal odvětvím, který pomáhá firmám posouvat hranice ve výrobě, zvyšovat efektivitu nebo přicházet s nápaditými inovacemi produktů.

Korunou doprovodných programů pak bude další ročník konference “Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018”, kde se účastníci seznámí s nejnovějšími trendy a získají velmi cenné informace od zástupců státu, státních institucí, analytických firem a kapitánů českého průmyslu.

setkání lídrů českého exportu

Je to příležitost i pro vaši firmu
Úspěšní vystavovatelé se vždy vracejí tam, kde získávají nové zákazníky a profit. Již dnes je zřejmé, že letošní ročník bude ještě úspěšnější než ten minulý. Očekává se další překročení rekordní návštěvnosti z minulého roku a vyšší počet vystavujících firem. Pražský veletrh FOR INDUSTRY se tak etabloval jako výborná obchodní příležitost pro první polovinu roku 2018.

Vaše firma se může na veletrh FOR INDUSTRY 2018 přihlásit zde. Rozumné ceny za výstavní plochu a široká paleta podpůrných služeb jsou připraveny pomoci Vám k úspěšnému veletrhu, k novým obchodům a zakázkám.

Manažerka veletrhu
Mária Hartmannová
Tel.: 225 291 265, mobil: 607 036 956
E-mail: hartmannova@abf.cz

Manažer veletrhu
Ing. Milan Kuchta
Tel.: 225 291 232, mobil: 724 137 914
E-mail: kuchta@abf.cz