Naše spolupráce s Kovoprogem

Společnost Dynatron s.r.o., která je provozovatelem strojírenského portálu Zakazka.CZ uzavřela smlouvu o spolupráci se společností Peška & Brtna Computer Service s.r.o. , která je producentem výkonného CAM systému KOVOPROG.

Kovoprog
Naše společnost se pohybuje v prostředí strojírenských firem a jejich dodavatelů. Naši zaměstnanci a spolupracovníci znají Kovoprog ještě ze svých bývalých působišť, kde tento ryze český produkt zastává pevné místo v přípravách výroby pro obráběcí centra, soustuhy, frézky a drátové řezačky. Našim záměrem a smyslem spolupráce s firmou Peška & Brtna Computer Service s.r.o. je dodávat Kovoprog ke strojům které nabízíme našim klientům, ale také samostatně, stejně jako v případě českého VariCADu.

Výhodou CAM systému kovoprog je nejen české uživatelské prostředí aplikace, česká podpora, dlouholetá tradice a celkově vysoká kvalita produktu, ale také flexibilita producenta, který je schopen řešeit na míru speciální požadavky strojírenských firem. Důležitou roli samozřejmě hraje i velmi příznivý poměr ceny a výkonu. Našim partnerům tak budeme moci nabídnout velmi kvalitní řešení na světové úrovni, ale za výhodné ceny.

Seznamte se s Kovoprogem
Kovoprog je jediný CAM systém na trhu který má českého výrobce! Jedná se o původní český produkt s dlouhou tradicí. Jeho vývojem a distribucí se zabývá firma Peška & Brtna Computer Service s.r.o. se sídlem v Táboře.

Kovoprog slouží k přípravě programů pro obrábění na NC a CNC obráběcích strojích a v současné době je dostupný ve třech základních modulech:

 • Třískové obrábění – soustružení s vodorovnou i svislou osou včetně naháněných nástrojů …více informací
 • Třískové obrábění – 2.5 D frézování a vrtání …více informací
 • Drátové řezání – obrábění na elektroerozivních vyřezávacích strojích …více informací

Program Kovoprog se vyznačuje velmi příznivým poměrem cena-výkon. Pracuje v prostředí Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Program je dostupný kromě české lokalizace také v polské a anglické lokalizaci.

Několik důvodů proč pořídit CAM systém Kovoprog, aneb na co byste si měli dát pozor při výběru CAM systému…

Základní vlastnosti CAM systému Kovoprog:

 • jednoduchá obsluha (v jednoduchosti je síla)
 • nízká cena (tady neplatí vždy čím dražší tím lepší)
 • vysoký výkon (sledujte poměr cena výkon)
 • podpora zdarma (to není samozřejmost v CAM světě)
 • podpora v místě (máme k zákazníkům opravdu nejblíž)
 • postprocesory na míru (hodně důležitá součást CAMů)
 • konfigurovatelný postprocesor (postprocesor bude poslouchat Vás)
 • vývoj na vaše přání (to už dokáže opravdu málokdo)

Kontakty:
Vše potřebné se dovíte na stránkách www.kovoprog.cz, kde jsou ke stažení i demoverze a další materiály, ale můžete použít i následující kontaktní údaje…

info(zavináč)kovoprog.cz

Obchod, prodej:
e-mail: sales(zavináč)kovoprog.cz
tel.: +420 381 276 484
mobil: +420 774 276 485

Technická podpora zákazníků přes e-mail:
tech-support(zavináč)kovoprog.cz