Nové termokamery Fluke mění trh

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke Corporation, globální lídr v oblasti přenosných elektronických testů a měřicích technologií, představuje pět nových termokamer s širokou řadou výkonných funkcí, které jsou tak snadno použitelné, že se mohou stát pravidelnou součástí řešení problémů a diagnostických rutin.

Mezi průlomové schopnosti patří:

 • Zaostřovací systém IR Optiflex™
  Automatické ostření s možností ručního ostření pro detailní záběry. Umožňuje rychlé
  a snadné pořizování ostrých a přesných snímků.

 • Technologie IR-Fusion®
  Využijte jedinou kameru v oboru s technologií IR-Fusion a možností jednoduchého zaměření a spuštění záznamu. Technologie patentovaná společností Fluke umožňuje splynutí digitálních a infračervených snímků do jediného obrázku pro přesné dokumentování problematických oblastí.

 • Ovládání jednou rukou
  Hmotnost 0,73 kg, vyváženo pro dokonalý úchop, všechna tlačítka jsou v dosahu pro ovládání palcem v rukavici. Dostatečně nízká hmotnost pro svislé nebo vodorovné zaměřování a pro dlouhou řadu měření bez únavy ruky.

 • Robustní konstrukce
  Termokamery Fluke jsou určeny k práci – která jiná kamera je dostatečně pevná, aby odolala pádu z 2 metrů a mohla okamžitě pokračovat v měření?

 • Vícerežimové nahrávání videa
  Nahrávání videa s automatickým ostřením ve viditelném a infračerveném světle se všemi možnostmi technologie IR-Fusion. Monitorování procesů v čase, odstraňování potíží snímek po snímku, a vytváření zpráv s infračerveným videem.

 • IR PhotoNotes™
  Zachytávání až tří digitálních fotografií na jeden termální snímek a uchovávání přesných záznamů o modelech strojního vybavení či výrobních štítcích a zaznamenávání dalších užitečných informací.

 • Elektronický kompas
  Umožněte přesnou lokalizaci problému uložením údajů z kompasu do termálního snímku.

 • Profesionální software SmartView® pro analýzu infračervených snímků a tvorbu zpráv
  Profesionální sada analytických nástrojů a nástrojů pro vytváření zpráv umožňující prohlížení, tvorbu poznámek a upravování infračervených snímků. Vždy součástí balení, s neomezeným přístupem a bezplatnými doživotními upgrady.

K dispozici je pět modelů pro širokou řadu uživatelů, použití a cen.

 • Ti110 a Ti125 pro provozní techniky, profesionály a elektrikáře v oblasti topných, ventilačních, klimatizačních a chladicích systémů (HVAC/R), kteří potřebují udržovat
  a kontrolovat elektrické a mechanické zařízení a komponenty.

 • TiR110 a TiR125 pro profesionály zabývající se kontrolou budov a energetickými audity, kteří vyhodnocují a hlásí problémy s izolací, úniky vzduchu, potíže s vlhkostí nebo konstrukční vady.
  Přístroje Ti110, Ti110, Ti125, TiR110 a TiR125 obsahují zaostřovací systém IR-OptiFlex, systém poznámek IR-PhotoNotes, video s automatickým zaostřováním, technologii IR-Fusion a software SmartView.

 • Ti100 pro obecné použití – stejná robustnost a jednoduchost použití pro profesionály, kterým záleží na poměru cena/výkon.

Součástí balení těchto termokamer Fluke je napájecí adaptér, inteligentní lithium-iontová baterie (přístroje Ti125 a TiR125 obsahují 2 baterie, ostatní přístroje pouze 1 baterii), USB kabel pro přímé stahování snímků do počítače, paměťová karta SD, kufřík, měkká brašna, nastavitelný řemínek na ruku (pro leváky i pro praváky) a příručka (5 tištěných a 18 elektronických). Modely Ti125 a TiR125 také obsahují nabíjecí základnu se dvěma přihrádkami, multifunkční USB čtečku paměťových karet a samostatný delší USB kabel pro streamování videa.

# # #

O společnosti Fluke
Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy. Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.