Nový Linx 7900 – vše, co byste očekávali od moderní CIJ tiskárny

Společnost Bottling Printing s.r.o. zahájila prodej nové inkoustové kontinuální tiskárny pro průmyslové značení. Nová tiskárna LINX 7900 navazuje na úspěšnou sérii tiskáren LINX 4900 a 7300.

Linx 7900 nabízí celou řadu funkcí, které jsou zahrnuty již v ceně tiskárny, včetně nejmodernějšího softwaru Linx Insight ®. Toto dálkové síťové rozhraní umožňuje uživatelům sledovat a kontrolovat jejich tiskárny Linx 7900 pomocí webového prohlížeče, a to buď přes PC nebo přes smartphone.

Nová technologie inkoustového systému umožňuje tiskárně Linx 7900 fungovat až 9000 provozních hodin.

Linx Insight software znamená, že pomocí několika jednoduchých stisků kláves na vzdáleném počítači připojeném k internetu, může provozovatel zahájit, přerušit nebo nebo zastavit LINX 7900, rovněž například změnit zprávu, kterou vybere z předem uložených zpráv v PC do tiskárny. Uživatelé také mohou zamknout klávesnici tiskárny, aby zabránili nechtěným změnám na lince a tak snížili počet chyb v kódování.

Pro zákazníky, kteří často cestují, je výhodou, snadné zjištění aktuálního stavu tiskárny z jejich smartphonu; například zobrazením (přehledu) aktuální tiskové zprávy, počtu potisků, stavu inkoustu a solventu, a doby dalšího servisu. A díky této funkci může zákazník snadno zkontrolovat stav výrobní linky, ať je kdekoliv.

Linx 7900 navíc může tisknout až pět řádků zprávy a pokrývá širokou škálu potřeb kódování a tisku.
Tiskárna Linx 7900 nabízí – standardně – inovativní funkce jako je software Insight Linx, který umožňuje vzdálené monitorování a řízení.

Tiskárna LINX 7900 byla navržena tak, aby dosáhla minimálních nákladů na spotřebu inkoustu, solventu a údržby. Rozsah inovativních prvků tiskárny slouží k zamezení skrytých nákladů, které mohou rychle narůstat. Tiskárna je určena pro tisk na jakýkoliv materiál ve výrobních provozech.

Dynamicky přizpůsobené servisní intervaly zajišťují zákazníkovi, že platí pouze základní údržbu. Linx 7900 obsahuje úspěšný FullFlush ® – automatické čištění tiskové hlavy, náplně s SureFill ® – umožňující bezchybnou výměnu náplní a bezchybné změny zpráv díky QuickSwitch ® softwaru.

Běžná údržba je minimální a na rozdíl od ostatních tiskáren na trhu neobsahuje žádné drahé sestavy inkoustového systému, které je nutno nahradit při každém servisu. Stejně tak není nutné měnit zásobník inkoustu mezi jednotlivými servisními zásahy, což je další skrytý náklad běžný u jiných inkoustových tiskáren.

Linx 7900 jistě bude mít oblibu u obsluhy tiskárny, ocení jednoduchost použití, nízké provozní náklady a spolehlivost stroje, který je bohatý na funkce a technické inovace.


Společnost Bottling Printing, s.r.o. představí tuto novinku na MSV v Brně, v pavilonu E, stánku č. 021.
Zákazníci si tuto tiskárnu mohou sami vyzkoušet a přesvědčit se o jejich přednostech.

Pro zvetšení si kliknete na obrázek

Další informace o produktech a službách společnosti Bottling Printing, s.r.o. naleznete na internetových stránkách www.bottlingprinting.cz