O úroveň výš pomocí webinářů FANUC

fanuc

Od 30. března 2021 povede FANUC sérii webinářů se zaměřením na automatizaci továren. Webináře se budou konat každý měsíc a budou obsahovat mnoho užitečných, flexibilních a bezpečnost zvyšujících funkcí CNC FANUC. Příkladem je Quick and Simple Start Up (QSSR) pro snadné připojení robotů a strojů, stejně jako další funkce, jako je G-Code Guidance, funkce PROFINET a nástroje, jako je Dual Assistance Acceptance Test Assist Tool. Konstruktéři obráběcích strojů, koncoví zákazníci a všechny strany, které mají zájem o používání CNC strojů FANUC, mají příležitost připojit se k jednomu nebo všem webinářům a dozvědět se více o nastavení, konfiguraci a používání CNC funkcí společnosti FANUC.

fanuc

První webinář série se bude točit kolem automatizace obráběcích strojů. I když je to pro výrobce obráběcích strojů (MTB) častý úkol, nelze považovat za samozřejmost bezproblémovou spolupráci mezi strojem a robotem. Abychom usnadnili práci MTB na tomto problému, zabudovala společnost FANUC funkce do CNC ovladačů a robotů, které usnadňují kombinaci stroje a robota. Markus Birkhold vysvětluje, které funkce jsou poskytovány po vybalení z krabice a jak lze spojení rychle realizovat pomocí QSSR (Quick & Simple Start-up of Robotization).

VYBERTE SI WEBINÁŘ HNED TEĎ

„FANUC je vysoce inovativní společnost a neustále vyvíjí nové CNC funkce pro naše zákazníky. Abychom zákazníkům poskytli komplexní přehled o našich technologiích, vytvořili jsme tuto pravidelnou sérii webinářů, “ říká Martin Stockinger, produktový manažer CNC pro FANUC Europe.

Webináře se zaměří na minimalizaci prostojů, výkonnost obrábění a snadné použití.

Zdroj zprávy: FANUC