O veletrh IDET 2021 je mimořádný zájem. Přední firmy bezpečnostního průmyslu potvrdily účast

IDET 2019

Bezpečnostní veletrhy IDET, PYROS, ISET budou jedněmi z prvních větších mezinárodních veletrhů, které se budou v České republice konat po vynucené přestávce, a to od 6. do 8. října 2021 na brněnském výstavišti. Pro obranný a bezpečnostní průmysl jde o významnou událost a příležitost komplexně prezentovat nabídku moderních obranných a bezpečnostních technologií.

IDET 2019

Vzhledem ke geopolitické situaci a řadě bezpečnostních rizik výdaje na bezpečnost celosvětově rostou. Vývoj obranných a bezpečnostních technologií se zrychluje. I pandemie potvrdila důležitost funkčního integrovaného záchranného systému. Tyto faktory se pozitivně odráží na přípravě veletrhu IDET, který je platformou pro prezentaci nových technologií a mezinárodní spolupráci. “Výstavní plocha je zaplněná. Těší nás, že firmy mají o účast na letošním ročníku mimořádný zájem. Řada vystavovatelů rozšiřuje své expozice a plánuje představit množství atraktivních exponátů,” přiblížil Michalis Busios, ředitel bezpečnostních veletrhů. Stejně jako v minulých ročnících nabídne IDET vystavujícím firmám přímé kontakty s odběrateli z tuzemska i ze zahraničí.

 

 

idet 2019

Opět se očekává příjezd zahraničních armádních delegací, jejichž účast je koordinována s Ministerstvem obrany ČR a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu. “Společně s ministerstvem obrany pracujeme na pozvání a účasti zahraničních delegací jako v případě předchozích ročníků. Věříme, že mezinárodní cestování bude obnoveno do té míry, že umožní účast nejen evropských, ale i neevropských delegací,” dodal Busios.

gerlach gerlach
gerlach gerlach
most_2 most_2
most most
VOP VOP
svos svos
lom praha lom praha
psm psm
psm psm
ascod ascod
odminovací tank odminovací tank
iveco praga iveco praga
praga praga

 

Přední firmy bezpečnostního průmyslu
Na veletrhu IDET nebudou chybět členské firmy Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu, která je odborným garantem veletrhu. Na přípravě veletrhu se významně podílí Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR, plánující expozici zaměřenou na prezentaci modernizace AČR.

rafael rafael
rafael rafael
cockerill cockerill
saab saab
saab saab
dron dron
dron kontejner dron kontejner
dron dron
dron dron
naváděcí systém naváděcí systém
radar radar
hlavice střel hlavice střel
cockerill cockerill
cockerill cockerill
kanóny kanóny
kanón kanón
hlavně houfnice hlavně houfnice
rheinmetal rheinmetal
rhainmetall rhainmetall
northrop grumman northrop grumman
era era
mesit mesit
futuretech futuretech
lockheed martin lockheed martin
dron csg dron csg

 

Český obranný a bezpečnostní průmysl bude zastoupen stěžejními firmami oboru, mezi jinými Aero Vodochody, Agados, Czechoslovak Group, Česká zbrojovka, Glomex MS, LPP, Meopta, STV Group, SVOS, Trade FIDES, Zetor Engineering, státní podniky LOM PRAHA, VOP CZ, Vojenský výzkumný ústav a Vojenský technický ústav. Prezentovat se bude také společnost EVPÚ DEFENCE, která v letošním roce slaví 20 let od zahájení činnosti. Z oblasti zaměřené na výrobu munice se představí například společnost Sellier & Bellot.

cz cz
czg czg
utm utm
czg czg
czg czg
czg czg
czg czg
czg czg
czg czg
czg czg
schmidt schmidt
haenel haenel
svos neprůstřelné sklo svos neprůstřelné sklo
trenažér trenažér
trenažér trenažér
optika optika
vybíječky vybíječky
neprůstřelné vesty neprůstřelné vesty
balistická ochrana balistická ochrana
lasery lasery
taktické svítilny taktické svítilny
padáky padáky
respirátory proti chemickým a biologickým zbraním respirátory proti chemickým a biologickým zbraním

 

Velké zastoupení budou mít zahraniční vystavovatelé. Partnerem letošního ročníku bude významná americká společnost Lockheed Martin. Nebudou chybět firmy ARQUUS, ASELSAN, BAE Systems, General Dynamics, IAI – Israel Aerospace Industries, John Cockerill Defense, KMW, MBDA, Nexter Systems, PATRIA, Rheinmetall a další.

Prezentace všech složek IZS
Veletrh IDET je výjimečný také díky spojení s veletrhy PYROS a ISET. Oborová náplň těchto veletrhů k sobě má velmi blízko, takže vystavovatelská účast je mimořádně výhodná. Mnohé firmy totiž dodávají vybavení současně pro armádu, policii i hasiče a další ozbrojené složky. Na veletrzích budou vystavovat Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR, Celní správa ČR, Vězeňská služba ČR, Správa státních hmotných rezerv ČR i Městská policie Brno. Atraktivní částí bezpečnostních veletrhů bude také IDET ARENA, kde budou k vidění ukázky armádní, hasičské a policejní techniky i simulované zásahové akce speciálních složek.

iset

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.