Obrat skupiny Geis vzrostl meziročně téměř o 20 %

geis

Rok 2021 uzavřel mezinárodní poskytovatel logistických služeb dalším rekordním číslem. Meziroční nárůst obratu skupiny byl téměř 20 %. Obrat se tak zvýšil na 1,197 miliardy eur.

geis

Foto Geis CZ s.r.o.

„Vzhledem ke všem nepříznivým okolnostem jsme s výsledkem nadmíru spokojeni a věříme v další růst v následujících letech,“ uvádějí majitelé a jednatelé skupiny Hans-Georg Geis a Wolfgang Geis.

S růstem skupiny se zvýšil i počet zaměstnanců. Na více než 120 pobočkách firma zaměstnává 6 430 pracovníků. Těchto čísel skupina Geis dosáhla zejména díky dlouhodobému zaměření na poskytování širokého portfolia kvalitních služeb, mnohaletému partnerství se svými klienty a spolehlivostí i v nepředvídatelných a složitých situacích.

geis

Foto Geis CZ s.r.o.

V česko-slovenské části skupiny je zaměstnáno přes 1300 pracovníků ve 32 pobočkách a logistických centrech. Letos firma otevírá další nové pobočky v Hradci Králové a v Petrovanech u Prešova. V loňském roce společnost Geis CZ oslavila 30 let na českém trhu. Více informací na: www.geis.cz

O skupině Geis
Skupina Geis, mezinárodní poskytovatel logistických služeb, má své hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Její historie se začala odvíjet již v roce 1945, kdy Hans Geis založil dopravní společnost. Ta se během následujících let rozrostla v globální skupinu, kterou celou dobu vlastní a řídí samotná rodina Geis. Dnes zaměstnává přes 6 400 pracovníků a v roce 2021 vygenerovala obrat 1,1974 miliardy EUR, což znamenalo meziroční nárůst o téměř 20 %.

Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (paletové, kusové a celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).

V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby: kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1300 pracovníků na 32 pobočkách. V loňském roce společnost Geis CZ oslavila 30 let na českém trhu.

Zdroj zprávy: Geis