Ocelářský svátek v Brně – STAINLESS 2013 – již za dva měsíce

Již potřetí se na brněnském výstavišti připravuje veletrh a kongres korozivzdorných ocelí STAINLESS 2013, který proběhne 14. a 15.5.2013, jako nejvýznamnější oborová prezentace ve střední Evropě.
Dějištěm veletrhu se poprvé stane pavilon F, který bude zaplněn expozicemi firem z oblasti nerez- a korozivzdorné oceli. Stainless je určen především specialistům z ocelářského průmyslu a jejich obchodním partnerům.

Přihlášeno již 140 vystavovatelů ze 17 zemí
Na 7. mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless je zatím přihlášeno
140 vystavujících firem a hlásí se další zájemci, takže STAINLESS 2013 předčí, pokud jde o počet vystavovatelů a obsazenou výstavní plochu, předchozí ročník v roce 2011. Velká většina vystavovatelů, přes 85 %, přijede ze zahraničí.

Účast potvrdila řada významných firem oboru ušlechtilých ocelí, mezi nimi například APERAM Stainless Services & Solutions CZ s.r.o., ThyssenKrupp Nirosta GmbH, Outokumpu PSC Germany GmbH, Marcegaglia s.p.a. či Amari Metals s.r.o. Kromě tradičních vystavovatelů se čtyři desítky firem představí na Stainless vůbec poprvé. Svou účast potvrdilo již 25 českých firem. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijede z Německa, Itálie, Indie, Nizozemí a Polska.

Seznam zaregistrovaných vystavovatelů naleznete ZDE.

Přihlaste se co nejrychleji – v pavilonu F zbývají poslední volná místa
Pokud jste se rozhodli na veletrhu vystavovat, přihlaste se prosím zde.

On line registrace návštěvníků právě spuštěna
Zaregistrujte se online před návštěvou veletrhu a získejte slevu na vstupném!
Již nyní se můžete zaregistrovat k návštěvě veletrhu vyplněním registračního formuláře zde.

Cena vstupenky je 250 Kč, po registraci na internetu je za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Provozní doba veletrhu je od 9:00 do 18:00 po oba dva dny konání. Cena katalogu STAINLESS 2013 je 100 Kč.

STAINLESS 2011 – 133 vystavovatelů z 16 zemí
Závěrečná zpráva ze Stainless 2011 – ZDE.