Odborné překlady z oblasti strojírenství

Slůně – svět jazyků se pohybuje na trhu již 17 let a za tu dobu se může pochlubit překlady až z/do 115 různých cizích jazyků.

A to překlady obyčejnými, soudními, ale především odbornými. Naše jazyková škola a překladatelská agentura se v překládání hlavně zaměřuje na různé obory strojírenského odvětví. Máme kolem sebe desítky prověřených překladatelů všech nejdůležitějších cizích jazyků (angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, čínština a další) a také jsme schopni zajistit i překlad jakéhokoli dalšího až neobvyklého jazyka, který se v ČR příliš nevyskytuje – například filipínština.

Již jsme překládali pro různé firmy s nejrůznějším zaměřením – v tuto chvíli na pravidelné bázi spolupracujeme s téměř 20 firmami ze strojírenského průmyslu, pro které překládáme dokumenty rozličného charakteru od běžné korespondence se zákazníky a partnery, přes interní dokumenty typu směrnice, nařízení, postupy, šablony nabídek a smluv, manuály, návody k obsluze zařízení až po marketingové materiály zahrnující katalogy, firemní prezentace, materiály na konference a spoustu jiných dokumentů běžných v každé firmě. Nejčastějším jazykem jsou angličtiny a němčina, následovaná polštinou, maďarštinou, francouzštinou, ruštinou, ale třeba i slovenštinou.

Navíc překládáme i o víkendu, a to bez příplatků! Potřebujete-li v pátek či v sobotu přeložit jakýkoli text, který musí být v pondělí bezpodmínečně hotový, abyste jej mohli rovnou použít, to pro nás není žádný problém. Máme speciální číslo a e-mail přímo pro tyto případy, abychom mohli co nejrychleji reagovat – 777 758 639, vikend@slune.cz. Za tyto extra služby si neúčtujeme žádný příplatek. Klient zaplatí stejně, jako by se to týkalo pracovního dne.

Slůně – svět jazyků vám zaručuje kvalitní překlady textů strojírenských oborů 24 hodin, 7 dní v týdnu. Učíme s nadšením a vášnivě překládáme.

Více informací na www.slune.cz.
Slůně překlady