OK GoldRox – nová rutilová elektroda od firmy ESAB

Společnost ESAB Welding & Cutting Products opět inovuje možnosti svařování pomocí nové rutilové elektrody s prokázaným skvělým svařovacím výkonem a inteligentním designem obalů, které jsou vhodné pro daný účel.

OK GoldRox poskytuje stabilní oblouk, který nezanechává téměř žádné rozstřiky a umožňuje snadné odstranění strusky s minimálním úsilím pro rychlejší vyčištění. Použití elektrody s dobrou stabilitou oblouku pomáhá i v situacích s omezenými podmínkami svařování. OK GoldRox poskytuje plochý profil korálků s jemnými vlnkami a dobrým vzhledem.

esab OK GoldRox

Široké možnosti aplikace
OK GoldRox pracuje se střídavým nebo stejnosměrným proudem (přímá nebo obrácená polarita), svařuje ve všech polohách a vytváří měkčí oblouk, který dobře funguje pro lehké až střední svařování. Poskytuje obzvláště uspokojivé výsledky pro svařování svarů nad hlavou, stejně jako pro svařování spojů a těsnění.

Vynikající výkon OK GoldRox nabízí profesionální použití. Mezi typické aplikace patří svařování plechů, obecná výroba na měkkých a středních ocelích, svařování karoserií osobních a nákladních automobilů, potrubí s kořenovými průchody, zemědělské a stavební zařízení, opravy a údržba. OK GoldRox přichází s následujícími schváleními: ABS, BV, LR, DNV-GL, DB, VdTUV a bude také označeno CE a UKCE pro Spojené království.

OK GoldRox je k dispozici v průměrech 2,0, 2,5, 3,2 a 4,0 mm. ESAB nabízí OK GoldRox v baleních 2,5 kg (1/2 velikosti standardních balení dostupných na trhu) a také v ještě výhodnějším balení 1 kg pro menší úlohy a méně odpadu.

Další informace o ESAB OK GoldRox naleznete zde.

Zdroj zprávy: ESAB VAMBERK, s.r.o., člen koncernu