OMNIPOL na air show AERO India

Aero India 2023

Zástupci společnosti OMNIPOL a Aircraft Industries se zúčastnili air show AERO India konané v Bengaluru, jež je největší akcí svého druhu v celém regionu Asie. Na stánku i na letišti, kde byl ke shlédnutí také letoun L 410 NG, jsme přivítali spoustu významných hostů. Svojí návštěvou nás poctili zástupci z Velvyslanectví ČR v Dillí, paní velvyslankyně PhDr. Eliška Žigová a vojenský přidělenec brig. gen. Petr Tománek. Ze zahraničních delegací jsme měli čest u letounu přivítat například velitele indických vzdušných sil, Air Chief Marshala Viveka Ram Chaudhriho, Velitele vzdušných sil Ugandy, generálporučíka Charlese Okidiho, ministra obrany El Salvadoru Merino Monroye a mnoho dalších.

Aero India 2023

Na veletrhu byla rovněž za účasti indického ministra obrany, pana Rádžnát Singha, společností OMNIPOL a místní leteckou firmou Gopalan podepsána smlouva o budoucí spolupráci obou průmyslových skupin.

Aero India 2023

Tato letecká show a výstava leteckého průmyslu se v indickém Bengaluru na základně Yelahanka koná pravidelně každé dva roky již od roku 1996 a je v Indii velmi oblíbená a hojně navštěvovaná jak vládními, zástupci, průmyslem, tak i širokou veřejností.

Zdroj zprávy: Omnipol
omnipol