Podpora konkurenceschopnosti výrobních firem je vizí Minervy již 30 let

Minerva

Společnost Minerva vstupuje do čtvrté dekády svého působení na českém trhu informačních technologií. V červnu to bude přesně třicet let, kdy byla založena. Prošla si krátkým obdobím, kdy se začlenila do mezinárodního holdingu Minerva International s dalšími evropskými pobočkami. Tyto roky Minervě prospěly zejména ve schopnosti pracovat jako součást mezinárodního týmu v různých lokacích, nejen evropských. V roce 2004 však pět českých manažerů učinilo rozhodnutí odkoupit společnost i se slovenskou dceřinou firmou Minerva Slovensko. Pod vedením českých majitelů na výkonných pozicích funguje společnost do dneška.

Minerva Preactor

Minerva získala třicet let zkušeností s IT projekty ve výrobních společnostech. Za tuto dobu se stala specialistou v oboru. Nerealizujeme tedy pouze zadané dodávky, ale působíme na projektech i v roli poradce efektivního navržení podnikových procesů v daném odvětví, nasazení správných technologií a podpory konkurenceschopnosti konkrétního zákazníka. Minerva se téměř před třiceti lety spojila na partnerské úrovni se světovým ERP vendorem, s kalifornskou společností QAD a svým zákazníkům dodáváme již několikátou generaci ERP, se současným názvem QAD Adaptive. Ve svém portfoliu máme dlouhodobě také APS systém Opcenter Scheduling, který vyvíjí společnost Siemens. S Opcenter Scheduling and Planning máme nejhlubší zkušenosti na trhu a tento vynikající nástroj pro plánování a rozvrhování výroby používají naši zákazníci napříč výrobními odvětvími.

minerva

Naši zákaznickou bázi tvoří úspěšné výrobní podniky z odvětví automobilového průmyslu a příslušenství, strojírenství a zpracování kovů, výroby potravin a nápojů a jejich distribuce, farmacie, lehké chemie, plastikářství, zdravotnické výroby, výroby vybraných druhů spotřebního zboží, výroby produktů ze dřeva, elektroniky a elektrotechniky.

„I nadále je naší dlouhodobou strategií zaměření se na prodej, implementaci a servis informačních systémů úzce specializovaných na řízení a digitalizaci výrobních a distribučních podniků,“ uvedl Petr Koptík, předseda představenstva Minervy ČR a pokračoval: „ Co se týče naší produktové strategie, Minerva se od počátku zaměřuje, a bude i do budoucna, na výrobní podniky, kde jsme v souladu se strategií našich klíčových partnerů QAD a Siemens.“

Společnost Minerva Česká republika
Minerva je výhradním dodavatelem podnikových aplikací firmy QAD Inc. v České a Slovenské republice. Minerva v rámci Evropy dodává jako Smart Expert Partner společnosti Siemens Digital Industries Software i řešení pro zdokonalené plánování výroby (APS) Opcenter Scheduling and Planning. Ve svém portfoliu má Minerva řadu nadstavbových produktů a služeb, které pomáhají prohlubovat funkcionalitu ERP systému a řídit výrobní podniky s větší efektivitou, kontrolou a produktivitou. Nabízí svým zákazníkům veškeré služby od instalace softwaru, poradenství, systémovou integraci až po cloudové řešení. Více informací naleznete na www.minerva‐is.eu.

Chcete zlepšit výkon a efektivitu i ve Vaší firmě? Kontaktujte nás.

Zdroj zprávy: Minerva Česká republika, a.s.
Minerva