Podrobnosti o MSV 2008

Ani deštivé počasí neodradilo návštěvníky jubilejního 50. Mezinárodního strojírenského veletrhu 2008 od návštěvy nejprestižnkjší akce tohotodruhu u nás i v Evropě. Pokud se chystáte na veletrh máme pro vás několik užitečných rad. Veletrh se koná ve dnech 15.9. až 19.9.2008.

Před výjezdem na MSV je asi nejlepší se informovat přímo na stránkách www.bvv.cz/msv, kde jsou pokyny pro návštěvníky, ceník vstupného, katalog vystavovatelů, informace o doprovodných programech a také nepostradatelná mapka…

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Aktuální informace pro návštěvníky
Během Strojírenského veletrhu se také v letošním roce objeví v areálu brněnského výstaviště osvědčená možnost prezentace pro vystavovatele. Na nejfrekventovanějším místě u křižovatky u pavilonu E bude instalována velkoplošná obrazovka, na které poběží informace určené návštěvníkům výstaviště, a která je současně k dispozici zejména pro reklamní prezentace vystavujících společností.

Ozvučená velkoplošná obrazovka má rozměr 3,6 m x 3 m a bude umístěna na bočním schodišti pavilonu E s viditelností několika desítek metrů. Vzhledem k nepřetržitému provozu během konání veletržní akce je možno odvysílat spot jednoho zadavatele až 100 x denně. Vystavovatelé si pak mohou tuto službu objent. Objednávka na celou dobu akce, spot v délce do 20 s minimálním počtem opakování 100 x denně + zpracování z libovolného formátu = 4.990 Kč/den. (Ivan Zahradníček
Veletrhy Brno, a.s., Tel.: +420 5 4115 2216, GSM: +420 724 130 651)…

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE

Z důvodu výstavby okružní a mimoúrovňové křižovatky před 4. bránou bude v průběhu MSV změněna doprava v úseku ulic Poříčí a Bauerova. Pro příjezd ke 4. bráně bude třeba využít ulici Poříčí mezi Autosalonem Ros a hotelem Voroněž. Vyznačení příjezdových a objízdných tras bude řádně označeno dopravními značkami.

Parkování na otevřených parkovištích kolem BVV regulují policisté, ale tato perkoviště jsou lépe přítulná než kryté parkoviště naproti hotelu Holiday Inn. V Centru Brna se tvoří několika kilometrové kolony hlavně ve špičce, tj. od asi 8:30 do 10:00. Situaci komplikují občasné nehody. Další špička je ke konci výstavního dne, kdy cca po 15té hodině větší část návštěvníků opouští areál. Tato špička trvá až do 18té hodiny. Na místě je tedy opatrnost, protože při poměrně vydatném dešti je snížena viditelnost.