Poslední šance vidět nejmodernější technologie pro řezání a ohyb

r.d.i. rdi

Zbývá posledních 5 dní, které můžete využít k návštěvě akce, která se koná v takovém formátu jednou za 2 roky. Návštěvníci si mohou domluvit setkání s českými zástupci firmy R.D.I., kteří je detailně provedou všemi možnostmi široké palety vystavovaných strojů.

Na žádném strojírenském veletrhu u nás ani v zahraničí neuvidíte tak širokou nabídku strojů od jedné firmy (a jejich dceřiných společností). Vystavené stroje představují minimálně evropskou špičku v laserovém řezání profilů, trubek a plechů, zařízení na CNC ohýbání trubek a drátů, technologií na zakončení trubek a v neposlední řadě i v automatickém řezání na vysoce produktivních pilových řezačkách.

Nechybí ani robotická pracoviště, synchronní automatické podavače, robotické buňky a napojení na Průmysl 4.0.

Akce INTUBE 2021 se koná v severoitalských městech Cantù a Levico Terme, které jsou od sebe vzdáleny pouhých 266 km. V obou místech jsou přítomni zástupci společnosti R.D.I., která sídlí v Brandýse nad Labem a je výhradním zástupcem produktů BLB, Adige a Adige-SYS na českém trhu. Návštěvu je třeba dohodnout předem, aby se vám mohli plně věnovat specialisté na jednotlivé technologie, a to včetně odborníků výrobce těchto strojů. Firmu můžete kontaktovat tady. Připomínáme, že akce končí v pátek 15.10.2001.

Jak jsme již uvedli v předchozích článcích, některé technologie jsou prezentovány výhradně v Cantù

… a jiné v Levico Terme

Levico Terma Adige

Pokud zvažujete investice do výše uvedených technologií, využijte tuto vzácnou příležitost a nechte si ukázat, co všechno stroje dovedou, jaké nadstandardní funkce a “vychytávky” nabízí, jak mohou fungovat v rámci Průmyslu 4.0, jak spolupracují s různými typy automatických podavačů a jaké parametry jsou důležité konkrétně pro vaši výrobu.

Objednat termín návštěvy

INTUBE 2021 BLM Group