Pozvánka na dny moderních technologií do Brandýsa nad Labem

r.d.i.

Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet špičkové řezací lasery, robotické výrobní buňky, automatické ohýbačky trubek a drátů a další zajímavé technologie, které dodává společnost R.D.I. s.r.o. z Brandýsa nad Labem.

Technologie, které vám pomohou dostat vaši výrobu na vyšší úroveň
Společnost R.D.I. s.r.o. nabízí na českém trhu špičkové stroje od italské firmy BLM Group, a to včetně zajištění servisu a zaškolení obsluhy strojů. BLM Group je světovým lídrem v oblasti laserového řezání profilů a ohýbání trubek a profilů. Stroje od BLM Group se vyznačují generačním technologickým náskokem, který představuje konkurenční výhody pro výrobní firmy, které těmito stroji disponují. Více než 60 let nabízí BLM Group moderní technologie pro přesnou výrobu a společnost R.D.I. je již více jak 20 let výhradním zástupcem BLM Group pro Českou republiku.

Skutečně efektivní výroba je založena na plné automatizaci a urychlení výrobních cyklů za současného snížení nákladů
V showroomu společnosti R.D.I. je pro vás připravena prohlídka vybraných strojů, konzultace s odborníky na automatizaci laserových, ohýbacích a robotických technologií, praktické ukázky možností moderních strojů a v neposlední řadě také seznámení s jejich řídícími systémy a softwarovými prostředky. V moderní výrobě potřebujete stroje, které spolu vzájemně komunikují a umožňují synchronizaci operací, umožňují snadnou a rychlou změnu výroby, usnadňují práci obsluhy, mají nižší spotřebu energií, dlouhé intervaly údržby a vysoký produkční výkon. To je mnoho požadavků na jeden stroj a proto se vyplatí kupovat stroje od renomovaných firem, které dokáží všechny tyto požadavky splnit a navíc přidat funkce, které oceníte, až je budete potřebovat.

Vystavené stroje lze rozdělit do dvou kategorií, a to podle aplikované technologie. Do první skupiny můžeme zařadit stroje určené pro ohyb trubek a profilů, do druhé pak řezací laserové stroje.

Expozice ohýbacích strojů
R.D.I. připravila pro návštěvníky prezentaci tří pracovišť pro ohýbání trubek a profilů a jedno pracoviště pro CNC 3D ohybání drátů. K vidění tak bude ohýbačka SMART, ohýbačka trubek ze svitku BML 4-Runner, robotizované pracoviště ohýbačky trubek ELECT 40 s automatickým zásobníkem, robotem ABB a měřícím zařízením AICON pro měření trubkových dílů a nakonec 3D ohýbačka drátů DH4010.

BLM ELECT 40 ABB robot
Fotografie CNC ohýbačky BLM SMART, tvarování konců E-SHAPE v pracovišti s robotem ABB

Všechno jsou stroje BLM se špičkovými parametry a sofistikovaným softwarovým řízením, které je uživatelsky a funkčně velmi propracované a mimo jiné také eliminuje pružnost zpracovávaných materiálů, čímž minimalizuje chyby a následné ztráty. Schopnosti ohýbaček od BLM jsou všeobecně známé svou precizností, výkonem a schopností rychlé změny výrobního nastavení na jinou produkci.

BLM DH4010
Fotografie čelní části 3D CNC ohýbačky drátu BLM DH4010

Expozice laserových strojů
Laserové řezačky profilů a trubek od BLM mají mezi světovými strojírenskými firmami vynikající pověst. Mohou se pochlubit přesností, spolehlivostí, výkonem i velmi dobře vyřešeným ovládáním. Velkou výhodou je i propracované řešení automatických zásobníků materiálu. Na připravované akci společnost R.D.I. představí novou generaci řezaček LT7, která splní i ty nejnáročnější požadavky.

BLM LT7

Unikátním strojem, který je připraven ukázat návštěvníkům, co dovede, je kompaktní 5tiosý 3D řezací laser LT-FREE. Jedná se o robotizovanou výrobní buňku, která je určena pro řezání tvarově složitějších tenkostěnných polotovarů.

LT-FREE

Tento stroj je při doplnění o manipulačního robota a synchronizované upínací přípravky zajistit provedení řady řezacích operací v jednom cyklu a tím výrazně snížit výrobní náklady, a to při současném zvýšení přesnosti. Toto řešení zcela eliminuje ruční manipulaci s polotovarem.

R.D.I. LT-FREE

Mimo to bude v showroomu představen i laserový řezací automat Adige LS5, který je určen pro řezání plechů a kromě vysokého výkonu a výborné přesnosti je k němu možné nabídnout i chytrý modulární systém podávání plechů, který lze přizpůsobit prostorové situaci ve výrobní hale.

BLM LS 5

Organizační pokyny
Akce se koná v 38. a 39. týdnu, tj. od 15.-25. září 2020 v prostorách firmy R.D.I. s.r.o., která sídlí na adrese: Strojírenská 2606, 250 01 Brandýs nad Labem. Expozice je otevřena v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

Registrace termínu:
Z organizačních důvodů doporučujeme sjednání termínu a času vaší návštěvy. Naši odborníci se vám tak budou moci plně věnovat po dobu, jakou budete potřebovat k seznámení se stroji a vyhnete se čekání.

Datum a čas návštěvy zašlete na e-mailovou adresu: asistentka@rdisro.cz
Telefonicky si můžete termín sjednat na telefonním čísle: +420 725 959 940 nebo u našich obchodních zástupců: Martin Hromas +420 602 290 206, Martin Knopp +420 724 557 576, Filip Munzar +420 722 992 120

r.d.i.

Články na podobné téma:
R.D.I. na MSV 2019
MSV 2018: R.D.I. představuje laserové řezání profilů
MSV 2017: R.D.I. – automatizované ohýbání trubek
R.D.I. na MSV 2016