Pozvánka na veletrh AMPER 2020

Amper

Ve dnech 17. až 20. března 2020 pořádá společnost Terinvest spol. s r.o. jíž 28. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Veletrh AMPER 2020 se koná již tradičně v prostředí moderního pavilonu P brněnského výstaviště a dále také v pavilonech V a F. Více se o veletrhu dovíte na oficiální stránkách akce – www.amper.cz.

Pro strojaře může být užitečné navštívení doprovodných akcí zaměřených na automatizaci, robotizaci a Průmysl 4.0, ale také na řídící systémy, software nebo měřící systémy. Jedním z hlavních témat veletrhu AMPER 2020 je automatizace a digitalizace ve výrobě. Desítky firem předvedou svoje produkty a služby v pavilonu V, kde se bude konat i FÓRUM AUTOMATIZACE A DIGITALIZACE 2020.

Ve středu 18. března se bude v hale P4 konat konference JAK NA ROBOTA, kde mimo jiné bude řešeno i téma, jak chránit robotizovaná pracoviště před hackerskými útoky nebo jak  řešit následné problémy. Účast na konferenci je podmíněna předchozí registrací na stránkách www.jaknarobota.cz.