Přesné upínání malých dílů s vysokou upínací silou

schunk

Šetří čas a zvyšuje produktivitu: Nový mini svěrák SCHUNK KONTEC KSC s rychlovýměnným čelistním systémem může být přeměněna bleskově a zcela bez nářadí. Díky své optimální přístupnosti se ideálně hodí také pro pětistranné obrábění.

SCHUNK KONTEC KSC mini
Nový SCHUNK KONTEC KSC mini umožňuje nejjednodušší manipulaci s malými částmi prostřednictvím symetrického upínání s vysokými upínacími silami.

Klíčem je rychlost – zejména při manipulaci s díly, které mají být upnuty. Nelze však opomenout ani flexibilitu. Nový svěrák SCHUNK KONTEC KSC mini pro malé díly boduje svou kompaktností, snadnou manipulací a vysokou svěrnou silou. Jeho rychlovýměnný čelistní systém umožňuje uživatelům dovybavit kompaktní svěrák praktickým způsobem a bez použití nářadí. Za tímto účelem uživatelé jednoduše přepínají čelisti dovnitř a ven. Je to prostředek volby pro flexibilní použití při efektivním obrábění surových a hotových dílů. Přestavba na rozšířený rozsah upínání je také možná bez dalšího příslušenství. Na stejný základní svěrák lze použít různé šířky čelistí 45 a 70 mm.

schunk kontec ksc mini

Kompaktní svěrák s velkým výkonem
Přes své kompaktní rozměry s maximem 16 kN nabízí KONTEC KSC mini vysokou svěrnou sílu, díky níž je předlisování zbytečné. Díky tomu je vhodný pro všechny aplikace v oblasti malých dílů, kde se upínání provádí ze středu. Je proto stejně zajímavý pro automobilový průmysl a zpracování kovů, jako pro výrobu nástrojů a forem. Díky vysoké upínací síle je svorka vhodná pro obrábění surových i hotových dílů. Svorka pro malé části je široká 70 mm a její maximální točivý moment je 50 Nm. Nabízí délku upnutí 80 nebo 100 mm a umožňuje tak vysokou flexibilitu obrobku. Jeho korozivzdorné a tvrzené tělo zaručuje také dlouhou životnost.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK