Přijeďte na odborný seminář na téma obrábění v sídle Misan s.r.o.

Společnost Misan zve specialisty ze strojírenských firem na odborný seminář „Investujte do kvality“, který pořádají firmy Misan, Hofmeister a t-support ve dnech 9. a 10.11.2022, a to v předváděcím středisku Misan s.r.o. v Lysé nad Labem. 

Misan pozvánka

Kvalita je klíčovým kritériem, které zásadním způsobem ovlivňuje volbu obráběcího stroje, upínacích přípravků, řezných nástrojů a strategie obrábění, včetně způsobu programování a seřizování stroje. Investice do kvality je sázkou na jistotu. Jistotu, že v rámci celého výrobního procesu nebude docházet k nečekaným a neovlivnitelným potížím, či přímo kolapsům.

Využijte příležitosti seznámit se s kvalitními a prověřenými řešeními v oblastech CNC obráběcích strojů, řezných nástrojů, upínacích přípravků, obráběcích strategií a přípravě technologie v prostředí CAM softwaru. Seminář Vám poskytne jednak teoretický náhled do problematiky formou odborných přednášek, ale především také praktické ukázky.

Program je pro oba dny shodný!
V rámci doprovodného programu se pak budete moci seznámit s technologií selektivního laserového spékání práškových kovů („kovový 3D tisk“).

Misan pozvánka

Věříme, že pro vás bude hlavní téma, jakož i předváděné aplikace, zajímavé a inspirativní současně.

Účast na semináři je bezplatná, stravování je plně zajištěno. Prosíme potvrďte účast společně se jmenným seznamem osob v registraci na seminář.

Za tým Misan + Hofmeister + t-support,
Ondřej Svoboda

Misan s.r.o.
Ke Vrutici 1795
289 22 Lysá nad Labem
www.misan.cz
tel: 325 551 440
e-mail: o.svoboda@misan.cz