Příští týden proběhne průmyslový veletrh FOR INDUSTRY 2018

Nejvýznamnější obchodně-technická akce, která se od úterý koná v Praze, chce přilákat všechny zájemce o moderní technologie, stroje a zařízení pro průmysl, odborníky na energetiku, strojírenství, dopravu, ekologii a další obory.

Prestižní pražský průmyslový veletrh FOR INDUSTRY bude probíhat od 15. května do 18. května 2018 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Představí se řada významných vystavovatelů špičkových technologií od profesionálního 3D tisku, přes automobily a elektromobily, software, roboty až po technologicky sofistikovaná obráběcí centra a různá průmyslová řešení.

Na veletrhu by tak neměli chybět návštěvníci z českých a slovenských strojírenských firem, kteří zde mohou získat poznatky o nejnovějších technologiích, prohlédnout si nové řezné nástroje nebo premiéry nových strojů.

Ale veletrh FOR INDUSTRY 2018 to nejsou jen stroje, auta, roboti a 3D tiskárny. Je to také možnost, jak si najít nové zaměstnání nebo nové zaměstnance pro firmy. To zajistí tradiční doprovodná akce zaměřená na pracovní příležitosti FOR JOBS.

Mezi nejprestižnější doprovodné akce patří ENERGO SUMMIT, který zaujme především zájemce o oblast energetiky, obnovitelných zdrojů a ekologie. 3D EXPO nabídne návštěvníkům širokou přehlídku 3D tiskáren pro domácí nebo školní využití, ale také procesionální zařízení sloužící návrhářským studiím, designérům a v neposlední řadě také výrobním firmám. Nové generace vysokopevnostních materiálů do 3D tiskáren jsou schopné nahradit kovy a v řadě případů tak nabídnout efektivnější výrobu složitých částí, než jsou klasické způsoby.

Zajímavé jsou ovšem i další odborné akce, a to například “Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018”, kde jsou mezi hosty i významní státní činitelé, zástupci vlády, mezinárodních institucí a samozřejmě i kapitáni českého průmyslu.

Brány PVA EXPO PRAHA budou otevřeny každý den od 9:00 a zavřou se v 17:00, s výjimkou posledního dne, který skončí v 15:00.

Těšíme se na setkání na veletrhu FOR INDUSTRY 2018!

Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY i akce FOR JOBS je Skupina ČEZ a.s., kterou také najdete mezi vystavovateli.

CEZ logo

Další články na podobné téma:
Více veletrhů – více obchodních příležitostí pro prodejce strojů
Hledáte kvalifikované pracovníky?
Nabídněte svoje stroje, zařízení a technologie strojírenským firmám
Tajmac-ZPS na FOR INDUSTRY 2017
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 1. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 2. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 3. část