Prošlápněte nové obchodní cesty aneb Kontakt-Kontrakt 2021 při MSV v Brně

MSV 2021

Regionální hospodářská komora Brno poskytuje celou škálu služeb, jejich hlavním posláním je pomoci zejména malým a středním podnikům v jejich snaze prosadit se na českém i zahraničním trhu, dále nabízí kvalitní a dostupné poradenství. Každoročně připravuje téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci.

kontakt kontrakt

Pokud hledáte nové kontakty, můžete využít mezinárodní projekt mezinárodní sítě Enterprise Europe Network Kontakt-Kontrakt. Jedná se o osvědčenou kooperační platformu, která proběhne v Brně při 62. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 8.-10. listopadu 2021. Pokud máte zájem o jednání šitá na míru, tak tato akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem.

kontrakt

Organizátorem projektu je RHK Brno ve spolupráci s českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodními komorami, dalšími institucemi podporujícími podnikání a společností Veletrhy Brno, a. s.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Jak to funguje? Princip je velmi jednoduchý: Zájemce se zaregistruje na speciálním webovém portálu na www.cc2021.rhkbrno.cz, vyplní profil společnosti a nabízený či poptávaný typ spolupráce.

MSV kontrakt

Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery, mohou je pozvat ke schůzce, a tu po vzájemné akceptaci zařadit do individuálního harmonogramu obchodních jednání. Celý tento proces běží online a díky využití specializovaného softwaru je uživatelsky velmi jednoduchý a intuitivní.

kontakt kontrakt

Tento princip umožňuje vystavovatelům i návštěvníkům lépe zorganizovat čas strávený na veletrhu MSV. Je jedinečnou příležitostí naplánovat si obchodní program a sjednat si B2B schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odborníky v předstihu. Návštěvníci veletrhu mohou pro svá jednání využít jednací expozici v pavilonu A2, vystavovatelé pak v případě zájmu mohou jednat přímo na vlastním stánku.

kontakt kontrakt

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje! Účast na kooperační akci je zdarma.

Loňský ročník akce Kontakt-Kontrakt proběhl v důsledku covidové pandemie pouze on-line. V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Více informací vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, 532 194 922.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.