R.D.I. zve na návštěvu INTUBE 2021 do severní Itálie

RDI

INTUBE 2021 je pokračováním úspěšných  akcí Open House BML Group z minulých let a koná se paralelně ve dvou italských městech. Prvním je severoitalské město Cantù a druhým místem je město Levico Terme. Obě města dělí vzdálenost cca 266 km, takže zájemci se mohou během několika hodin seznámit i s druhým místem.

INTUBE 2021 BLM Group

V každém je totiž jiný program a je zaměřeno na jiné technologie. V Cantú je velká expozice mateřské firmy BLM, kde najdete ohýbací stroje a robotizovaná pracoviště. Je tam i sekce zaměřená na Průmysl 4.0 a další zajímavosti. V Levico Terme je expozice divize Adige, která obsahuje laserové dělící systémy Adige-sys pro řezání trubek, plechů a profilů a obráběcí centra. I tam je sekce věnovaná Průmyslu 4.0. Obchodní zástupci RDI budou přítomni pro své registrované zákazníky jak na expozici Adige tak i v BLM.

intube 2021 RDI

Akce bude probíhat od 20. září do 15. října 2021. Trvá tedy rovných 25 dní. Je určena pro registrované zákazníky a registrovat se můžete tady (viz pravý dolní roh stránky). POZOR! V registračním formuláři je nutné vybrat si lokalitu, pro kterou se registrujete. Lze si vybrat i obě, což doporučujeme.

Pro zájemce o moderní výrobní technologie je připravena bohatá nabídka strojů a kompletních pracovišť, a to včetně funkčních ukázek práce strojů. Českým zákazníkům se budou věnovat specialisté a obchodníci z R.D.I., takže ani případná jazyková bariéra zde nehraje žádnou roli, a to ani ve složitých odborných dotazech.

INTUBE 2021 je unikátní možnost podrobně se seznámit s nejnovějšími technologiemi v oblasti ohýbání trubek a profilů, laserového řezání profilů a dalších vysoce výkonných a přesných výrobních technologií. Tím, že BLM Group vystavuje prakticky všechny své aktuálně dostupné stroje, může si zákazník na místě ověřit, která výbava splňuje jeho potřeby a jaké funkce navíc nabízí vyšší modely. Pro záměry investic do nových technologií je to ideální prostředí, které na běžných veletrzích není k vidění.

Případné dotazy směřujte na obchodní zástupce ze společnosti R.D.I.
logo RDI