MSV 2020: Realizace expozic – RESTARTUJME SPOLEČNĚ

Úspěch firmy na veletrhu je z velké části dán kvalitou provedení výstavního stánku, který firma po dobu konání veletrhu pojme za “své přechodné sídlo”. Dokážeme zrealizovat jakýkoliv výstavní či veletržní stánek tak, aby byl v souladu s marketingovou strategií firmy a zároveň byl originální, atraktivní a poutavý.

Základem výstavních stánků jsou kvalitní a pohledově zajímavé konstrukční systémy s výrazným využitím textilních materiálů, velkoplošné grafiky a kvalitních podlahových a obkladových materiálů. Samozřejmostí je vhodné využití stále kvalitnějších audiovizuálních zařízení.

Výstavba atypických expozic
Specializujeme se i na výstavbu atypických expozic od zkušených architektů s nábytkem a doplňky, které byly na míru vybrány designéry tak, aby maximálně zdůrazňovaly image vystavovatele. Díky kreativnímu řešení výstavní expozice stánek upoutá pozornost a prezentuje firmu v tom nejlepším světle.

Veletrhy Brno, úsek Realizace expozic a servisu – dodavatel s nejdelší tradicí ve výstavbě expozic v ČR, nabízí všem vystavovatelům na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2020:

  • typové expozice s cenovým zvýhodněním
  • atypické expozice na míru
  • komplexní nabídku doprovodných služeb
  • servis po celou dobu veletrhu a zázemí v areálu BVV

Vyzkoušet můžete i náš Konfigurátor expozic

Konfigurátor

Pokud hledáte optimální řešení, jak veletržní expozicí oslovit nové zákazníky a maximálně zhodnotit investici do atraktivní prezentace na veletrhu, kontaktujte nás!

Telefon: +420 541 152 665
E-mail: expozice@bvv.cz

konfigurátor

Nezapomeňte!
Dnes 30. dubna 2020 je poslední den, kdy můžete využít výhodnější registrace vaší expozice na MSV 2020. Všechny informace naleznete zde.

Články na podobné téma:
Dožeňte ztráty! Již jen několik dní do konce výhodné registrace na MSV 2020
Řádná uzávěrka pro vystavovatele prodloužena do konce dubna