Rekon, spol. s r.o. divize STROJTEX nabízí volné kapacity

Strojtex

Společnost Rekon, spol. s r.o. divize STROJTEX představuje výrobním a zpracovatelským firmám nabídku výrobních kooperací, kdy nabízí k využití volné kapacity svého technologického vybavení.

Strojtex

Strojtex

Strojtex Dvůr Králové nad Labem patří mezi podniky s moderním strojním vybavením a vysoce kvalitní ruční výrobou, kterou dokládá zavedení systému pro management dle EN ISO 9001:2008 v hlavních výrobních jednotkách. Strojtex je dynamickou společností vlastnící cenné know-how, podporující vývoj nových technologií a spolupracující s významnými zákazníky na celém světě.

Současná výroba Strojtexu, zaměstnávající 152 pracovníků, může být rozdělena do několika základních segmentů: výroba strojních dílů a strojních skupin pomocí přesného obrábění a sváření na základě dodané výkresové dokumentace, výroba vlastních výrobků, výroba kovových palet zahrnující výrobu prototypů, výroba jader transformátorů.

Představení našich výrobních kapacit http://www.strojtex.cz/website/mainmenu/products/ si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.strojtex.cz , v přiložené prezentaci nebo osobně v areálu naší firmy.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem / Best Regards / Mit freundlichen Grüssen

Hana Kovářová
Marketing manager

Rekon, spol. s r. o.
divize Strojtex
Sylvárovská 2543
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Czech Republic

Tel.: +420 – 499 404 072
Fax: +420 – 499 320 130

E-mail: kovarova@strojtex.cz
Website: www.strojtex.cz