Řídicí jednotka robotů KUKA KR C5 zvyšuje puls automatizované výroby

kuka

Srdcem každého robota je jeho řadič – a roboti KUKA právě dostávají v této oblasti impozantní aktualizaci: hardware a inteligentní software kompatibilní s budoucností zajišťují v novém ovladači průmyslových robotů KUKA KR C5 mimořádně efektivní výkon a maximální nákladovou efektivitu.

KUKA Controller KR C5 nabízí více možností a maximální nákladovou efektivitu pro robotické aplikace
Kompaktní, vysoce kvalitní a nízkoenergetické požadavky: s novým ovladačem robotů pro průmyslové roboty KUKA KR C5 a odpovídajícím mikroprocesorovým ovladačem KR C5 pro malé roboty zvyšuje KUKA automatickou výrobu na novou úroveň. Řídicí jednotka plynule zapadá do stávajících IT a cloudových prostředí a bude postupně podporovat všechny současné aplikace – a přitom nabízí mnohem více možností a ještě lepší výsledky. Například KR C5 vyžaduje méně energie než jeho předchůdce a současně je výrazně kompaktnější.

kr c5Regulátor průmyslových robotů KUKA KR C5 optimalizuje automatizovanou výrobu.

KUKA Controller KR C5: transformace pouhých dat na cenné informace
Díky modulárnímu skříňovému systému je řídicí jednotka robotů pro průmyslové roboty KUKA KR C5 hardwarová a odolná proti budoucnosti, a lze ji podle potřeby rozšiřovat úplně. Vysoce integrované a kompaktní řídicí moduly se snadno ovládají a lze je propojit s různými softwarovými produkty a digitálními službami. Další pozitivní aspekt: ​​díky novému KUKA.DeviceConnector může řídicí jednotka KUKA KR C5 bez námahy poskytnout cloudovým systémům data – bez nutnosti dalšího hardwaru.

kuka kr c5Řadič KUKA KR C5 pro efektivní výkon a maximální nákladovou efektivitu.

Jako zcela interní vývoj jsme s KR C5 dokázali dosáhnout zcela nové úrovně integrační hustoty a možností optimalizace. Pozitivní účinek se nejzřetelněji projevuje v masivním zmenšení velikosti regulátorů, ale také v nižší spotřebě energie a zvýšené kvalitě

Dietmar Steidl, vlastník produktu KR C5 ve společnosti KUKA

Dodáváno s ověřeným servisem KUKA.SystemSoftware
Andreas Knöpfle, manažer portfolia pro novou generaci řadičů, shrnuje: „KR C5 je v následujících letech novou platformou v našem automatizačním portfoliu KUKA. Umožňuje ještě efektivnější nasazení průmyslových robotů v široké škále různých oblastí použití. “ Nový řadič KUKA KR C5 bude dodáván s osvědčeným servisem KUKA.SystemSoftware (KSS 8.7). Kromě toho bude existovat větší řada možností řadičů pro integraci do široké škály výrobních systémů. KUKA dodává mikro variantu robota KR C5 již od dubna; v říjnu bude následovat verze pro roboty v kategoriích nízkého a vysokého zatížení.

kuka kr c5 m icroKUKA již dodává mikroprocesorový ovladač KRC5 pro malé roboty od dubna.

Zdroj zprávy: KUKA

Články na podobné téma:
KUKA: Flexibilní produkční buňky pro automatizované procesy
KUKA: Hravě snadné studium programování pomocí stolních modulových robotů
Nový robot KR QUANTEC Foundry od společnosti KUKA
Nový robot KR IONTEC od firmy KUKA: Robot pro jakýkoli úkol ve třídě nosnosti 30 až 70 kg