Rychlovýměnné sklíčidlo odolné proti nečistotám pro malé a střední velikosti šarží

rapido

Chcete-li zefektivnit výrobu soustružených dílů, potřebujete přesná upínací zařízení s nízkou údržbou a bezpečná proti selhání, která lze rychle převést a v případě potřeby automaticky načíst. K tomu je přesně přizpůsobeno rychloupínací sklíčidlo SCHUNK ROTA THW3 s patentovaným utěsněním mechaniky sklíčidla. Uživatelé těží z trvale vysoké stability procesu, stálých upínacích sil a dlouhých intervalů údržby.

THW3

Rychloupínací sklíčidlo SCHUNK ROTA THW3 je vybaveno patentovaným těsněním, které zaručuje konstantní upínací síly, dlouhé intervaly údržby a vysokou úroveň spolehlivosti.

Všestranný pro nejrůznější použití
Díky systému rychlé výměny čelistí lze ROTA THW3 převést na novou řadu dílů na CNC soustruzích, sběračích a soustružnických frézovacích centrech ve velmi krátké době as vynikající opakovatelností výměny čelistí <0,02 mm. To znamená, že vytočené sady čelistí lze znovu a znovu použít i při náročných tolerancích. Zdvih čelistí přímých ozubených čelistí je 6,7 mm až 10,5 mm, v závislosti na velikosti. Prstencový píst zajišťuje vysokou úroveň účinnosti při přímém přenosu síly: upínací síla v nejmenší velikosti je 200 při 64 kN; Od velikosti 400 dosahuje sklíčidlo 240 kN. Jeho tvrzené a extrémně tuhé tělo zaručuje, že jej lze přesně a spolehlivě obrobit i při maximálním namáhání. Díky optimalizovanému vnějšímu obrysu je sklíčidlo také ideální pro frézování. Velký otvor sklíčidla od 52 mm (velikost 200) do 165 mm (velikost 630), ochranné objímky, které lze měnit zepředu, a možnost vnitřního a vnějšího upnutí umožňují mnohostranné použití. Sklíčidlo lze volitelně doplnit nastavitelným dorazem.

Quickfinder pro upínací čelisti
Upínací čelisti Quickfinder od společnosti SCHUNK hledají tu pravou upínací čelist pro dětskou hru SCHUNK ROTA THW3: stačí čtyři kliknutí na výrobce sklíčidla, typ, velikost a detail a stisknutím tlačítka obdrží uživatelé seznam všechny relevantní upínací čelisti z více než 1 200 typů čelistí, největší sortiment standardních čelistí na světě. Správné upínací čelisti lze vybrat přímo v rychlém vyhledávači a objednat v online obchodě SCHUNK.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK