Sandvik Coromant nabízí online školicí program pro osvědčené postupy při řezání kovů

coromili sandvik

Světový lídr v oblasti obráběcích strojů, společnost Sandvik Coromant zahájila nové online školení v oblasti aplikací pro sdílení znalostí a osvědčených postupů v oblasti obrábění kovů. Osmidílný program byl vydán online a je přístupný na webových stránkách společnosti Sandvik Coromant. Zahájením programu si zákazníci osvojí teoretické a aplikačně orientované znalosti v oblasti soustružení, frézování, vrtání a řezání závitů pro vyměnitelné i pevné kulaté nástroje.

sandvik

Program se skládá z osmi samostatných modulů, včetně specializovaných tematických oblastí, jako jsou pevné kulaté nástroje pro vrtání, frézování a řezání závitů. Tři moduly Solid Round Tools povede expert Ben Lodge, produktový specialista Solid Round Tools pro severní Evropu ve společnosti Sandvik Coromant. Během těchto relací se zákazníci seznámí se základy úspěšného řezání kovů, včetně důležitosti řízení procesu a vývoje správného nastavení stroje.

Modul o indexovatelném vrtání povede Mikael Carlsson, specialista indexovatelného vrtání a vrtání pro severní Evropu ve společnosti Sandvik Coromant. Zde si studenti osvojí porozumění důležitým úvahám o procesu vrtání hlubokých děr a o tom, jak optimalizovat tvorbu třísek pro různé vrtáky a materiály obrobku. Samostatný modul o indexovatelném frézování bude hostit Barry Cahoon, specialista na indexovatelné frézování společnosti Sandvik Coromant pro severní Evropu.

sandvik

Lee Kendall, produktový specialista na soustružení pro severní Evropu ve společnosti Sandvik Coromant, dodá moduly pro upichování a zapichování, soustružení závitů a všeobecné soustružení. Zde by studenti měli očekávat, že si osvojí nové znalosti různých geometrií a stupňů destiček.

Každý tréninkový modul má délku přibližně 30 minut, což zákazníkům umožňuje přizpůsobit program jejich nabitému programu. Jako předem nahrané kurzy lze nahrávky zobrazit kdykoli, což zákazníkům umožňuje dokončit program vlastním tempem.

“Podívejte se na naše osm krátkých online školicích webinářů pokrývajících všechny oblasti řezání kovů.” Můžete sledovat kdykoli a kdekoli. Připojte se a naučte se nové dovednosti, “říká Björn Roodzant, viceprezident pro marketing a komunikaci ve společnosti Sandvik Coromant.

Další informace o tom, jak se zaregistrovat do programu, najdete na webových stránkách Sandvik Coromant .

Zdroj zprávy: Sandvik Coromant