Sandvik Coromant OptiThreading vyhrává NED Innovation Award

sandvik

Cena oslavuje nejrevolučnější inovace v oblasti průmyslových technologií, nástrojů a zařízení. Společnost Sandvik Coromant získala ocenění NED Innovation Award 2022 za produkt Sandvik Coromant CoroPlus® Tool Path: OptiThreading™ pro kategorii Obráběcí stroje a obrábění kovů. Ocenění se uděluje společnostem s nejinovativnějšími produkty, které nabízejí nové možnosti a novou úroveň účinnosti nebo využívají nejnovější technologie, aby umožnily výrobcům pracovat rychleji, lépe a efektivněji než kdy předtím.

Vítězové budou vyhlášeni v listopadovém/prosincovém vydání Innovation Awards od New Equipment Digest, které bude zasláno 8. prosince 2022. Jakmile bude časopis publikován, bude 14. prosince 2022 na webu New Equipment Digest velké oznámení v galerii, včetně vítězů a finalistů pro každou kategorii. V tomto oznámení bude uveden odkaz na seznam produktů Sandvik Coromant v adresáři NED s doprovodným odznakem vítěze.

NED Innovation Award

New Equipment Digest (NED) každoročně vyzývá společnosti, aby se ucházely o prestižní ocenění. Proces hodnocení a výběru zahrnuje hloubkový dotazník a podpůrné prohlášení, které podrobně popisuje inovativní produkt nebo řešení. Z každé z následujících kategorií bude vybrán jeden vítěz z každé z následujících kategorií, který vybere porota složená z profesionálních odborníků z výrobního průmyslu společnosti NED, včetně manažerů závodů, inženýrů a průmyslových nákupčích:

 • 3D tisk
 • Lepidla a zapínání
 • Automatizace
 • Ovládání a přístrojové vybavení
 • Elektrotechnika a elektronika
 • Provoz zařízení
 • Hydraulika a pneumatika
 • Obráběcí stroje a kovoobrábění
 • Manipulace s materiálem a balení
 • Materiály a chemikálie
 • Kontrola pohybu
 • Procesní zařízení
 • Bezpečnost
 • Software a počítače
 • Nástroje

Výrobní průmysl se neustále vyvíjí a my se vyvíjíme spolu s ním. Sandvik Coromant v průběhu let přispíval do průmyslu novými produkty, řešeními a metodami, které zlepšily procesy a způsoby myšlení. Velké či malé, inovace jsou srdcem naší společnosti. A je nám ctí vidět, že náš produkt CoroPlus® Tool Path: OptiThreading™ je v tomto odvětví uznáván.

sandvik -toolpath

„Toto je skvělé ocenění pro Sandvik Coromant,“ říká prezident Sandvik Coromant Americas, Sean Holt. „Neustále se snažíme přidávat skutečnou hodnotu našim zákazníkům nabídkou produktů a služeb, které zvyšují produktivitu a doplňují naši hlavní činnost. CoroPlus Toolpath je skvělým příkladem skutečné inovace, která podporuje nové vybavení, aby výrazně zlepšilo svou celkovou provozní efektivitu. Inovace a investice do výzkumu a vývoje jsou klíčovými základními kameny naší obchodní nabídky. “

Společnost NED byla založena v roce 1936 a poskytuje nejnovější zprávy a informace o nových nebo vylepšených produktech, materiálech, součástech a zařízeních, stejně jako pokrývá nové nebo vylepšené produkty, katalogy, knihy a manuály pro výrobní a průmyslové oblasti. NED je zaměřen na průmyslové manažery a manažery závodů. Kromě měsíčních čísel vydává časopis čtyři čísla Literature Digest obsahující výhradně reklamní materiály v katalozích a příručkách pro oblast výroby, průmyslu a manipulace s materiálem.

Sandvik Coromant
Sandvik Coromant, který je součástí globální průmyslové strojírenské skupiny Sandvik, je v čele výrobních nástrojů, obráběcích řešení a znalostí, které řídí průmyslové standardy a inovace požadované kovodělným průmyslem nyní i do příští průmyslové éry. Podpora vzdělávání, rozsáhlé investice do výzkumu a vývoje a silná partnerství se zákazníky zajišťují vývoj technologií obrábění, které mění, vedou a pohánějí budoucnost výroby. Sandvik Coromant vlastní přes 1700 patentů po celém světě, zaměstnává přes 7700 zaměstnanců a je zastoupen ve 150 zemích.

Přehled nového vybavení
NED spojuje dodavatele průmyslových produktů a řešení s globální sítí nákupčích, inženýrů a obchodních lídrů, kteří touží najít na trhu nejnovější výrobní zařízení. Čtenářům v desítkách tisíc zařízení po celých Spojených státech i mimo ni dodáváme nejnovější informace o průmyslových produktech, trendy na trhu a novinky ve výrobě. Mezi hlavní obsluhovaná odvětví patří primární a kovodělná výroba; stroje; výroba automobilů, letectví a dopravy; distributoři; výroba elektrických zařízení, spotřebičů a komponentů; a výroba počítačů a elektronických produktů.

Zdroj zprávy: SANDVIK Coromant