Sandvik Coromant spojuje síly se společností Microsoft

sandvik

Společnost Sandvik Coromant vstoupila do jedinečného projektu se společností Microsoft, jehož cílem je rozvoj a digitalizace výrobního průmyslu. Propojením know-how při obrábění Sandvik Coromant s technickými řešeními od společnosti Microsoft se hledá spolupráce, která by měla propojit části výrobního řetězce, aby se vyvinuly řešení pro příští generaci výroby. Součástí dohody je také urychlení interní digitalizační sítě společnosti Sandvik Coromant.

sandvik

Nabídka CoroPlus® společnosti Sandvik Coromant, která byla vyvinuta částečně ve spolupráci se společností Microsoft, je založena na Azure IoT Suite, Cortana Intelligence Suite a Dynamics 365 pro Field Service. Záměrem je propojit lidi, stroje, nástroje a data na jedné platformě, kromě mnoha dalších věcí, aby zákazníci společnosti Sandvik Coromant měli lepší základ pro svá rozhodnutí. Poskytuje také přehled různých vývojů ve výrobní oblasti. To může vést k úsporám, jako je snížení prostojů stroje.

„Pro nás je spolupráce s Microsoft klíčovým faktorem úspěchu naší digitální strategie. Máme s nimi historický vztah a těšíme se na pokračování naší cesty zvyšování hodnoty tím, že budeme spolupracovat na vývoji a implementaci řešení pro zpracovatelský průmysl, abychom zaručili účinnost, udržitelnost a růst. Toto jedinečné partnerství je pro naše společnosti novým způsobem užší spolupráce při rozvoji našich schopností, “ vysvětluje Nadine Crauwels, prezident společnosti Sandvik Coromant.

Vynikající aspekt nabídky společnosti CoroPlus® společnosti Sandvik Coromant spočívá v tom, že data na úrovni stroje se používají nejen k úpravě systému nebo informování technika v případě potřeby údržby, ale také k tomu, aby manažerům poskytovali varování o možných problémech. Data se shromažďují na úrovni nástrojů, tj. Průmyslový nástroj zákazníka se stává „inteligentním“ a lze jej kdykoli upravit a nastavit pro efektivní použití, aby se zabránilo výpadkům výroby.

Partnerství se společností Microsoft vychází z integrovaného přístupu k digitalizaci dat, znalostí a zkušeností, který společnost Sandvik Coromant denně používá k vedení svých zákazníků. To bude také sloužit jako další nástroj pro zjednodušení výroby.

„Sandvik Coromant je světovým lídrem v oblasti obrábění a může se ohlédnout za dlouhými výsledky v dalším rozvoji průmyslového sektoru ve Švédsku samotném i v mezinárodním měřítku. Je neuvěřitelně inspirující, že se rozhodli podniknout další krok s námi. Toto je opravdu působivý příklad toho, jak digitalizace vytváří nové obchodní příležitosti pro společnost, aby se mohla rozvíjet a zlepšovat v tom, co dělá každý den, “ shrnuje Hélène Barnekow, generální ředitel společnosti Microsoft Sweden.

Nový společný podnik mezi společnostmi Sandvik Coromant a Microsoft bude zahájen v prvním čtvrtletí roku 2020. To bude zahrnovat aktivity ve Švédsku a v zahraničí.

Zdroj zprávy: SANDVIK Coromant