SCHUNK – Ještě více výhod k 20. narozeninám

schunk

Společnost SCHUNK Electronic Solutions již 20 let přesvědčuje špičkovými samostatnými a inline řešeními pro vysoce přesné výrobní procesy v oblasti plošných spojů a elektronického průmyslu. U příležitosti tohoto výročí je nyní k dispozici speciální edice SAR-Compact – dokonalého zařízení základní úrovně pro ekonomickou, automatizovanou technologii depanelování.

Oddělovače panelů od společnosti SCHUNK Electronic Solutions jsou výkonné procesní komponenty pro oddělování jednotlivých desek plošných spojů od elektronických sestav. Řezání se provádí pomocí stopkových fréz, pil nebo laserových hlav. Kromě této rozmanitosti procesů stroje zaujmou vysokou mírou flexibility díky modulárním řešením a díky Dust Reduce Booster také vysokým stupněm čistoty.

schunk sar compact

SAR-Compact je dokonalým úvodem do ekonomické, automatizované technologie depanelingu.

Panelové separátory jsou zaměřeny na co největší přínos pro moderní procesy výroby elektronických montáží. Systémy a zařízení od společnosti SCHUNK Electronic Solutions jsou dokonale navrženy tak, aby splňovaly vysoké požadavky, které na desky plošných spojů kladou zvyšující se miniaturizace, vysoce citlivé komponenty a požadavky na kvalitu. Depanelovací stroje pracují rychle a přesně a jsou k dispozici s ručním nakládáním a vykládáním nebo jako plně automatické inline stroje s paletizátory nebo jako exotické vychystávací stroje. Kompetentní osobní poradenství je zde tím nejdůležitějším, abyste si z této řady vybrali to správné řešení pro vaši individuální aplikaci. To dělá ze společnosti SCHUNK spolehlivého technologického partnera pro globální výrobu elektroniky zítřka. Díky vysoké úrovni vertikální integrace dostávají uživatelé vše z jednoho zdroje a tím i nejvyšší spolehlivost strojů.

Speciální edice k výročí – SAR-Compact 20th
U příležitosti 20. narozenin společnosti SCHUNK Electronic Solutions je nyní k dispozici speciální edice 20 kusů samostatného depanelovacího stroje SAR-Compact. Toto řešení je ideální pro začátek s ekonomickou technologií automatického depanelování. Na rozdíl od konvenčních separačních metod nabízí flexibilitu, čistotu, spolehlivost procesu a šetrný proces separace. Vyznačuje se velmi dobrým poměrem ceny a výkonu: i přes nízkou investici stroj nabízí a splňuje všechny důležité funkce a požadavky mnoha klíčových průmyslových odvětví. Tato jubilejní edice je vybavena dvojitým kyvadlovým systémem pro krátké doby cyklu a má efektivní frézovací plochu 430×350 milimetrů včetně odsávání. Zahrnuto je také pět výměn nástrojů na člun, jakož i zlomení nástroje a kontrola průměru. Stroj je dodáván s ionizací a ESD-kompatibilním designem s ručním skenerem.

Prodej speciální edice začíná na SMTconnect, veletrhu výroby elektroniky v Norimberku. Navštivte SCHUNK na SMTconnect: hala 4, stánek 205

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK