SCHUNK – Na cestách v pěti zemích

schunk egh red dot award

Nikdo se nemusel obejít bez osobního kontaktu a nejnovějšího vývoje odborníka na uchopovací systémy a upínací techniku v posledních měsících. V rámci roadshow představila společnost SCHUNK od června do srpna svým zákazníkům přímo na místě své produktové novinky při dodržení nezbytných odstupových a hygienických pravidel. Výsledek první fáze: 80 zákazníků s přibližně 550 zájemci z Německa, Dánska, Rakouska, Itálie a České republiky. Dobře přijímaný koncept.

roadshow schunk

Jak můžete získat informace a vyměňovat si nápady s výrobci, když je kontakt značně omezený a často možný pouze digitálně? SCHUNK nabízí v rámci roadshow úspěšnou alternativu. Roadshow autobus přiváží koncentrované know-how přímo k zákazníkovi. Odborníci na uchopovací systémy a upínací techniku představí exponáty, podělí se o své zkušenosti a v krátkém čase tak poskytnou cenné informace. V závislosti na přání zákazníka přivezou různé produkty a přizpůsobí sérii exponátů. V červnu, červenci a srpnu navštívil dánský tým SCHUNK své zákazníky s nejnovějšími produkty pro upínání. Odborníci v Německu, Rakousku, Itálii a České republice měli kufry plné referencí a novinek z portfolia uchopovacích systémů, jako jsou nové nástroje pro automatizované odstraňování otřepů, leštění a broušení obrobků.

Roadshow Schunk

Společnost SCHUNK oslovuje v rámci roadshow konstruktéry, projektanty a zaměstnance ve výrobě. Účastníci se v krátké době seznámí s portfoliem, mohou si prohlédnout exponáty a vyzkoušet si je v akci ─ přímo na svém pracovišti. Pro mnoho společností je v současné době obtížné získat informace o současných výrobních řešeních. Návštěva odborníků společnosti SCHUNK je pro zaměstnance firem dobrou příležitostí získat přehled o aktuálních produktech a osobně získat odpovědi na jednotlivé otázky. Odborníci společnosti SCHUNK mohou přímo reagovat na situaci zákazníka a rychleji najít kontaktní místa. Firmy jsou touto službou nadšené, protože jejich specialisté mohou získat informace velmi cíleně, kompaktně a pohodlně.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK