SCHUNK otevírá nové CoLaby v Číně a USA

Automatizace bez rizika – to chtějí jak začátečníci v automatizaci, tak profesionálové, kteří chtějí, aby jejich procesy byly ještě rychlejší, spolehlivější a bezpečnější. SCHUNK zde nabízí praktické řešení. Od začátku roku je možné realisticky ověřovat plánované aplikace v aplikačním centru robotů SCHUNK CoLab v Brackenheim-Hausen. Úspěšný model, který SCHUNK nyní vyváží do Číny a USA.

schunk china
Export úspěšného modelu: SCHUNK otevřel první CoLab v Číně v říjnu. Další centrum pro aplikaci robotů začalo v listopadu v USA.

Automatizace postupuje rychlým tempem a nachází si cestu do stále nových oblastí použití. Jako technologický lídr v oblasti uchopovacích systémů a upínací techniky s rozsáhlými aplikačními znalostmi doprovází SCHUNK své zákazníky na jejich cestě k automatizovaným procesům. Nápady na to jsou různé, stejně jako možná řešení. Od začátku roku společnost SCHUNK již ověřila několik stovek roboticky asistovaných procesních kroků v novém CoLab a optimalizovala je pro úspěšné použití. Společnost nyní rozšiřuje svou nabídku v Číně a USA. Čínská dceřiná společnost SCHUNK otevřela na konci října CoLab v Šanghaji. Na celkem 215 metrech čtverečních mohou nyní místní odborníci testovat a optimalizovat průmyslové aplikace pro automobilový průmysl, letecký průmysl nebo lékařskou techniku ​​v reálném provozu. Důraz je kladen na nové digitální procesy s chytrými produkty, jako je uchopovač malých dílů EGI a držák nástrojů iTENDO2, stejně jako energeticky nenáročná technologie uchopování ADHESO. „S CoLab chceme našim zákazníkům na místě usnadnit krok k automatizaci. Testujeme interakci robotů s našimi produkty, “vysvětluje Dr. Simon Du, generální ředitel společnosti SCHUNK Intec China. K tomu se v aplikačním centru provádějí všechny potřebné testy a zkoušky. Aplikační experti poskytují odpovědi na všechny otázky v podrobné zprávě. Na závěr obdrží zákazník doporučení na ideální aplikační moduly. „S CoLab chceme našim zákazníkům na místě usnadnit krok k automatizaci. Testujeme interakci robotů s našimi produkty, “vysvětluje Dr. Simon Du, generální ředitel společnosti SCHUNK Intec China. K tomu se v aplikačním centru provádějí všechny potřebné testy a zkoušky. Aplikační experti poskytují odpovědi na všechny otázky v podrobné zprávě. Na závěr obdrží zákazník doporučení na ideální aplikační moduly. „S CoLab chceme našim zákazníkům na místě usnadnit krok k automatizaci. Testujeme interakci robotů s našimi produkty, “vysvětluje Dr. Simon Du, generální ředitel společnosti SCHUNK Intec China. K tomu se v aplikačním centru provádějí všechny potřebné testy a zkoušky. Aplikační experti poskytují odpovědi na všechny otázky v podrobné zprávě. Na závěr obdrží zákazník doporučení na ideální aplikační moduly.

Schunk China
V CoLabu v Číně se zaměřujeme na inteligentní uchopovací technologie a upínací systémy.

Otestujte a pochopte automatizaci
Na nové příležitosti se mohou těšit i zákazníci v USA. V Morrisville v Severní Karolíně zahájili odborníci svou práci v CoLab na začátku listopadu, doprovázenou digitálním zahajovacím ceremoniálem. Hostem této akce byl i známý americký influencer Jake Hall (#TheManufacturingMillennial). Mluvil se specialisty na automatizaci SCHUNK o tom, jak může CoLab posunout výrobní průmysl. V USA CoLab rozšiřuje stávající Tec Center. Milton Guerry, prezident společnosti SCHUNK Intec USA, vysvětluje: „V našem centru Tec mohli návštěvníci po dlouhou dobu naživo zažít svět produktů SCHUNK a poznat nové technologie v dílnách. S novým aplikačním centrem robotů CoLab nyní vytváříme další možnosti pro testy, školení a vývoj automatizačních procesů.

schunk colab
Jaký je pokrok ve zpracovatelském průmyslu? Influencer Jake Hall (#TheManufacturingMillennial) tomu přišel na kloub v rozhovoru s Tomem Reekem (vicepresident Sales Automation) při otevření nového CoLabu.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK