Servisní služby automobilky TATRA TRUCKS v maximální míře podporují IZS České republiky a AČR

tatra

Výroba ve společnosti TATRA TRUCKS běží naplno a zatím se neplánuje její omezování. Současně však nejstarší český výrobce automobilů věnuje mimořádné úsilí ochraně zaměstnanců před šířením nákazy způsobené koronavirem. Kopřivnická společnost zároveň nadále zajištuje i servisní služby pro své zákazníky, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu však nastavila nejvyšší prioritu pro složky Integrovaného záchranného systému ČR a Armády České republiky.

tatra
Servisní služby automobilky TATRA TRUCKS v maximální míře podporují IZS České republiky a AČR

Kvůli pandemické situaci v České republice i jinde ve světě česká vláda vyhlásila nouzový stav. V této souvislosti vedení společnosti TATRA TRUCKS přijalo vedle opatření na ochranu zdraví zaměstnanců i kroky a nastavení servisních služeb tak, aby v maximální možné míře podporovala provozuschopnost vozidel značky TATRA ve službách IZS České republiky a AČR. Vozy TATRA tvoří významnou část vozového parku hasičských jednotek i armády a v současné době plní řadu úkolů, proto jsou odstávky nežádoucí.

„V rámci celé dealerské a servisní sítě včetně servisního střediska společnosti TATRA TRUCKS v Kopřivnici byla nastavena nejvyšší priorita pro opravy vozidel TATRA plnících úkoly u složek IZS České republiky a české armády. Současně jsou průběžně monitorovány vozy přistavené do jednotlivých servisů. Pro tato vozidla kopřivnická automobilka také v maximální míře zajišťuje přednostní dodávky potřebných náhradních dílů,” sdělila Iva Hovadová, ředitelka poprodejních služeb společnosti. Tým poprodejních služeb TATRA TRUCKS realizuje jednotlivé servisní zásahy a současně koordinuje potřebné úkony prostřednictvím non stop služby TATRA Service Assistance. Společnost také v nezměněné podobě zajišťuje komplexní poprodejní služby pro své zákazníky.

Kontakty pro jakoukoliv komunikaci pro zajišťování servisních služeb:
TATRA Service Assistance
tel: +420 725 888 338
e-mail: servis@tatra.cz

O TATRA TRUCKS
Akciová společnost TATRA TRUCKS převzala v roce 2013 světoznámou kopřivnickou automobilku, která po změně vlastnické struktury prošla úspěšnou restrukturalizací. Kromě standardizovaných modelových řad vyrábí i speciální nákladní vozidla na míru požadavkům zákazníka. Až osmdesát procent produkce automobilky je určeno k exportu. TATRA TRUCKS zaměstnává více než 1000 lidí a dalších více než 600 pracuje v dceřiném podniku TATRA METALURGIE zaměřeném zejména na slévárenství a kovárenství. Za uplynulý rok kopřivnická společnost TATRA TRUCKS vykázala EBITDU na úrovni téměř 400 mil. korun a letos předpokládá další růst.