Siemens Industrial Turbomachinery v Brně má nového ředitele

siemens

Ředitelem odštěpného závodu Siemens Industrial Turbomachinery v Brně se 1. listopadu 2018 stal Erik Feith, který dosud zastával pozici ekonomického ředitele závodu Siemens Industrial Turbomachinery.

 

siemens

Erik Feith ve funkci nahradil Vladimíra Štěpána, který od 1. října 2018 nastoupil na pozici globálního ředitele Projektového managementu IST ve společnosti Siemens. Vladimír Štěpán vedl brněnský závod Siemens od roku 2008, kdy ve vedoucím křesle vystřídal současného generálního ředitele skupiny Siemens v České republice Eduarda Palíška.

Erik Feith absolvoval obor účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE v Praze. Do společnosti nastoupil v roce 2008 na pozici ekonomického ředitele. Předtím působil na manažerských pozicích ve společnostech PricewaterhouseCoopers, Accenture, Metaldyne a ITW Pronovia.

„Už více než sto let jsou parní turbíny z Brna preferovány zákazníky po celém světě. Sto let tvrdé práce, sto let odvahy a úsilí při nalézání nových cest, sto let společné radosti na tomto dobrodružství. Vášeň pro práci, šikovnost každého „turbínáře“ a ochota vytvářet nová řešení pro zákazníky je to, na čem je postaven náš trvalý a dlouhodobý úspěch a zároveň je to to, čeho si nesmírně vážím a obdivuji. Budu se snažit o to, aby každý z nás měl možnost maximálně využít toho, v čem je nejlepší. Chci stavět mosty, povzbuzovat „blázny“, kteří přinášejí nové myšlenky, vytvářet podhoubí pro ochotu zdravě riskovat a v neposlední řadě umožnit prožití co nejvíce osobních a profesních úspěchů,“ říká nový šéf brněnských turbín.

Zdroj zprávy: Siemens, s.r.o., Corporate Communications