Siemens ve Frenštátě získal popáté v řadě titul Bezpečný podnik

bezpečný podnik

Nositelem prestižního titulu je Siemens ve Frenštátě již od roku 2009, nyní ho získal již popáté v řadě. Slavnostní oceněnění převzal 26. října v Kaiserštejnském paláci z rukou ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové ředitel závodu Roman Valný.

Jen třiasedmdesát firem v Česku se může pochlubit titulem Bezpečný podnik. Frenštátský Siemens se mezi ně řadí již dvanáct let. Tento prestižní titul, který prokazuje, že má podnik zaveden funkční systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, získal velkovýrobce elektromotorů ve Frenštátě pod Radhoštěm již popáté v řadě.

cena bozp siemens

Slavnostní předání čtrnácti oceněným firmám se uskutečnilo 26. října 2021 v Kaiserštejnském paláci. Titul přebíral z rukou ministryně práce a sociálních věcí Jany Malačové ředitel výrobního závodu ve Frenštátě pod Radhoštěm Roman Valný. „Získat tento prestižní titul již popáté v řadě je pro nás nejlepším kladným ohodnocením naší dlouholeté koncepční práce v oblasti bezpečnosti práce, pracovních podmínek i péče o zdraví našich zaměstnanců,“ uvedl při předání Roman Valný. Frenštátský Siemens se totiž dlouhodobě koncepčně zabývá nejen pracovními podmínkami a tvorbou pracovišť s ohledem na nejvyšší standardy ergonomie, zavedli zde mimo jiné také programy zaměřené na zdraví zaměstnanců a v průběhu zhoršených epidemiologických podmínek v důsledku covid-19 rovněž i ochranu zaměstnanců nad rámec povinností daných zákonem.

bezpečný podnik Siemens

Titul Bezpečný podnik získal výrobní závod již popáté v řadě, a to na další tři roky s tím, že pro zachování titulu bude nyní podobně jako všechny ostatní oceněné společnosti i frenštátský výrobce elektromotorů pod pravidelnou kontrolou inspektorů bezpečnosti práce.

Zdroj zprávy: Siemens
siemens