SCHUNK: Silový upínací blok pro začátky v automatizaci výroby

SCHUNK TANDEM PGS3-LH 100

Nováčci v automatizaci, podobně jako ostřílení profesionálové, zvažují při výběru nového produktu pro automatizaci svých procesů mnoho faktorů. Společnost SCHUNK nabízí nákladově efektivní řešení pro manipulaci s komponenty, a to svým programem takzvané “štíhlé automatizace” a portfoliem Plug & Work pro koboty.

SCHUNK je technologický lídr v oblasti uchopovacích systémů a upínací techniky. Společnost nyní rozšiřuje svou nabídku pro stacionární upínání obrobků a do světa automatizace přináší nový svěrák s nízkými nároky na údržbu.

SCHUNK TANDEM PGS3-LH 100Svěrák SCHUNK TANDEM PGS3-LH 100 je dokonalý pro ty, kdo v automatizaci začínají. Je k dispozici jako startovací sada, která obsahuje konzolovou desku po přímou montáž na stoly stroje, dělící hlavy nebo upínací stanice SCHUNK VERO-S NSL3 150.

Nízké nároky na údržbu a přesnost
Pneumaticky ovládaný upínací silový blok SCHUNK TANDEM PGS3-LH 100 může být s pomocí integrované příruby přímo namontován na stoly stroje, dělící hlavy nebo na upínací stanice SCHUNK VERO-S NSL3 150 obráběcích center. Jeho kompaktní a čtvercová konstrukce zajišťuje optimální přístupnost a umožňuje zdvih až 6 mm na čelist. S upínací silou 4 500 N a opakovatelnou přesností 0,02 mm je SCHUNK TANDEM PGS3 s nízkými nároky na údržbu výborně použitelný pro základní aplikace na poli obrábění hliníku a plastů. Provedení upínacího bloku zahrnuje i tvar odpuzující třísky. Komponenty jsou povrchově zušlechtěné pro zvýšení odolnosti a dlouhá vedení základní čelisti brání nežádoucímu zvednutí čelistí sklíčidla. Svěrák může být vybaven všemi standardními horními čelistmi s jazýčkem a drážkou (KTR, KTR-H) z největšího světového programu sklíčidlových čelistí od společnosti SCHUNK. Svěrák je připraven k bezprostřednímu začlenění do jakéhokoli obráběcího stroje: má boční připojení vzduchu a zabudované vodící drážky.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK