Sinumerik a Digital Twin – productivity workshop

mindsphere

Vlastníte, nebo uvažujete o koupi obráběcího stroje s řídicím systémem Sinumerik ONE? Chtěli byste vědět, jak celý ekosystém Siemens funguje od NX CAM až po opce a nástroje přímo pro systém Sinumerik ONE pro ještě vyšší produktivitu? Pokud jste si odpověděli ANO, pak pro Vás máme ideální možnost zúčastnit se semináře přímo u tradičního českého dodavatele obráběcích strojů TAJMAC-ZPS.

Společnost AXIOM TECH představí, jak dnes může vypadat pokročilý postprocesor včetně simulačních modelů stroje v rámci CAM systému NX. Dále předvedeme nástroj Run MyVirtual Machine, který je digitálním otiskem Vašeho obráběcího stroje včetně řídícího systému a dovoluje provádět nejpokročilejší simulace obrábění na trhu.

Společnost SIEMENS předvede, jak lze optimalizovat spuštěné NC programy a zvýšit produktivitu stroje pomocí využití adaptivního řízení posuvů Adaptive Control & Monitoring suite (ACM).

Sinumerik Siemens

Siemens

Dále uvidíte možnosti rozhraní Industrial Edge, které umožňuje využít plného potenciálu obráběcích strojů a nasadit velmi pokročilé funkce a aplikace. Uvidíte mimo jiné, jak funguje aplikace Protect MyMachine /3D Twin, která se postará, aby byl Váš stroj chráněn nejen v průběhu obrábění ale i při ručním ovládání.

siemens industrial edge

Dotkneme se také tématu robotiky a na praktické ukázce předvedeme možnost řízení průmyslových robotů přímo z CNC systému Sinumerik Run MyRobot /Direct Control.

sinumerik siemens

 

Celá ukázka bude doplněna prezentací nabízených řešení pro podporu procesů digitalizace výroby od TAJMAC-ZPS a.s.. Ukázka obrábění bude podpořena společností SANDVIK Coromant, jež mimo svých fyzických nástrojů také nabízí pro Siemens řešení možnosti, jak získat své digitální data pro podporu obrábění.

siemens tajmac siemens tajmac
siemens tajmac siemens tajmac
siemens siemens
siemens_tajmac siemens_tajmac
recon tajmac recon tajmac
tajmac tajmac

Vybrané fotografie expozic společností SANDVIK Coromant, Siemens, AXIOM Tech a Tajmac-ZPS na Zákaznických dnech Tajmac-ZPS 2024

Na semináři se dozvíte: 

  • Jaké jsou možnosti rozšíření systému SINUMERIK.
  • Co je to Industrial edge a jak můžete využít data , které sbírá.
  • Jak zapadá NX CAM do ekosystému Sinumerik, a co je to VNCK simulace.
  • Jak ochránit Váš stroj proti kolizím po celou dobu provozu i mimo obráběcí operace?
  • Jaké nabízí společnost TAJMAC – ZPS řešení pro digitalizaci.
  • Získáte představu o možnostech, jak přímo do CAM systému načíst bohaté 3D informace o nástrojích Sandvik pro pokročilou simulaci obrábění
  • Uvidíte reálné dopady na produktivitu obrábění za použití opce SIMNUMERIK pomocí Adaptive control

Uvidíte kompletní End–to–End řešení pro výrobu od společnosti SIEMENS včetně různých opcí, které zvyšují produktivitu. Předvedeme řešení na moderních strojích TAJMAC – ZPS vybavených nástroji SANDVIK.

Seminář je bezplatný. K účasti je nutná registrace na stránkách spolu pořádající firmy AXIOM TECH…

Registrace je dostupná zde

Zdroj zprávy: Siemens
logo Siemens