SKF a Castrol spolupracují, aby nabídly přístup k cirkulárnímu použití průmyslových maziv

SKF a Quaker Houghton

Partnerství zahrnuje nabídku „Olej jako služba“ prostřednictvím integrace nabídky SKF RecondOil s mazivy Castrol pro obrábění kovů, což umožňuje cirkulární použití mazací kapaliny, snížení spotřeby a zároveň zlepšení výkonu stroje. SKF pokračuje v rozšiřování své nabídky RecondOil prostřednictvím partnerské smlouvy se společností Castrol, jednou z předních světových značek maziv. Toto partnerství umožní průmyslovým zákazníkům společnosti Castrol používat integrované systémy RecondOil Double Separation Technology (DST).

Technologie SKF RecondOil Double Separation Technology (DST) může být použita ve výrobních procesech využívajících čistý olej. Obnovuje použité kapaliny a recirkuluje je zpět do kovoobráběcího procesu, čímž snižuje spotřebu a manipulaci s olejem a zároveň zlepšuje výkon stroje v tomto procesu.

Thomas Fröst, President, Independent and Emerging Businesses, říká: „Uvědomujeme si důležitost cirkularity v průmyslových procesech a naše partnerství se společností Castrol je dalším krokem k tomu, aby se to stalo skutečností. Kombinací SKF RecondOil a technologie mazacích kapalin Castrol, můžeme nabídnout řešení jako ‚Olej jako služba‘, která pomáhají snižovat plýtvání, šetřit energii a zlepšovat výrobní procesy.“

castrol logoKamuran Yazganoglu, viceprezident pro průmyslové, námořní a energetické odvětví společnosti Castrol, říká: „Jsme odhodláni pomáhat zákazníkům šetřit odpad, snižovat uhlík a zlepšovat životy lidí. Naše partnerství s SKF RecondOil je skvělým příkladem toho, jak může spolupráce dále podporovat zákazníky při plnění jejich cílů v oblasti udržitelnosti.

Kombinovaná služba bude nabízena prostřednictvím smluv založených na poplatcích a výkonu, zpočátku zaměřených na kovodělný průmysl.

Zdroj zprávy: SKF
SKF